fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Demi Lovato šokovala fanúšikov fotografiou z minulosti! Takáto vychrtlina z nej bola v čase, keď bojovala so zákernou chorobou

Máte tip? napíšte nám mailom

Krásna americká speváčka Demi Lovato to v živote nemala jednoduché a teraz zverejnila fotku z čias kedy trpela bulímiou.

25-ročná kráska, ktorá dnes pôsobí sebavedome a vyrovnane, nebola vždy takouto. V minulosti ju trápili psychické problémy, ktoré sa na jej tele a zdraví podpísali okrem iného aj bulímiou. Mladučká Demi nedokázala prijímať potravu a mala dojem, že je tučná, aj keď bola chudá na kosť.

Demi Lovato sa však rozhodla bojovať, podstúpila liečbu a postupom času nabrala nielen na váhe, ale i na sebavedomí a v súčasnosti ohuruje svojich fanúšikov okrem iného aj skvelou postavou a sexy krivkami. Pred pár dňami sa dokonca na Instagrame objavila šokujúcu koláž, na ktorej vidieť ako vyzerala ako bulimička a ako vyzerá teraz. A rozdiel je skutočne extrémny.

demi

 

 

 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií