fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ak to má byť prepojenie, tak poriadne: Desmod a Cigánski diabli bavia ľudí na spoločnom turné!

Máte tip? napíšte nám mailom

Cigánski diabli spojili sily s kapelou Desmod a na spoločnom turné sa predvedú v šiestich slovenských mestách. Cigánsko-rocková veselica odštartovala 1.3.2019 v Liptovskom Mikuláši. 

História sa po 7 rokoch opakuje.

Desmod sa objaví bok po boku s temperamentnými Cigánskymi diablami. „V roku 2011 mal náš orchester výročný koncert a jedným z našich hostí bol aj Kuly. Odohrali sme s ním hit Vyrobená pre mňa a práve od tohto času spoločným rozhodnutím vzniklo naše netradičné spojenie rock&etno,” prezradila o vzniku akcie Silvia Šarköziová. 

Prvýkrát sa o pódium podelili v novembri a decembri v roku 2012. Z ich vystúpení si diváci odnášali neopísateľný zážitok. V repertoári nesmeli chýbať známe piesne obidvoch účinkujúcich, ale aj piesne od famózneho Karla Duchoňa.

Nepôjde len o striedanie kapiel

Pripravovaná koncertná šnúra bude zaujímavá nie len vďaka spojeniu rockovej a gipsy hudby, ale aj preto, že frontman kapely Kuly vstúpi do piesní Ciganskych diablov, a naopak, Cigánski diabli zase zhudobnia známe hity slovenskej kapely. „Nechceli sme, aby to bolo len o striedaní kapiel. Povedali sme si, že ak to má byť prepojenie, tak poriadne,” informoval Kuly, ktorý taktiež priznal, že spojenie s “diablami” a ich špecifickou hudbou je obrovskou výzvou.

Prečítajte si tiež:
Kali zverejňuje zastávky svojho turné spolu s ďalšími songami!

Fanúšikovia sa môžu tešiť na duet Silvie Šarköziovej a Kulyho, ale aj na dychberúce sóla Ernesta Šarköziho či husľové a klarinetové sóla Štefana Banyáka, Zoltána Grunzu a ostatných.

Poriadne horúcu show a neopakovateľný kultúrny zážitok si môžete vychutnať naživo ešte 07.03. v Trnave, 09.03. v Bratislave a napokon finálny koncert sa uskutoční dňa 15.03. v Nitre. 

Zdroj: predpredaj.zoznam.sk, TASR

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií