fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Disney chystá pre deti prekvapenie! Aká rozprávka to bude?

Kým spoločnosť víri v ohnisku výskytu koronavírusu, tím Disney chystá značné úsilie, aby sa deti mohli pobaviť doma.

Máte tip? napíšte nám mailom

Začalo to predčasným vydaním filmu Frozen 2 na Disney Plus. Teraz Disney chystá vydanie nových, krátkych klipov na motívy rovnakej rozprávky a svoje úsilie zdvojnásobuje. Spoločnosť Disney Animation v rámci tweetu oznámila originálnu, digitálnu sériu Doma s Olafom (At Home With Olaf), ktorá je k dispozícii zadarmo na YouTube a zamerala sa na roztomilého snehuliaka z animovaných filmov.

Séria je tvorená tímom animátorov, ktorých bude z domu zastrešovať Hyrum Osmond zo štúdií Disney. Josh Gad, ktorý Olafa hral, bude takisto pracovať z domu.

Séria by mala byť na svete tento týždeň. Nie je však jasné, ako rýchlo budú nové série pribúdať a koľko ich nakoniec Disney chystá. Prvá epizóda série poskytne snímku toho, čo môžeme očakávať.

Po viac ako 40 sekundách sa epizóda otvára tým, že Olaf stojí na zamrznutom rybníku a hádže snehové gule do lesa. Alebo aspoň si myslí, že sú to snehové gule. Jeden z jeho posledných hodov sa zdá byť miniatúrny snehuliak. Olaf nakrátko prepadne panike, keď si uvedomí chybu a vstupuje do lesa.

Prečítajte si tiež:
Na Valentína prichádza do kín nová evitovka: V lete ti poviem, ako sa mám

Je pravda, že nejde o priekopnícky obsah. Je to však nová, dobre prevedená animácia, ktorá je pôsobivá vzhľadom na to, že sa robila doma, a nie v špičkových štúdiách Disney. Čo je dôležitejšie, je to presne druh materiálu, ktorý dnes môže ľudí potešiť.

Ľadové kráľovstvo (angl. Frozen) je americký animovaný hudobno-fantastický film z roku 2013. Príbeh je inšpirovaný rozprávkou Hansa Christiana Andersena Snehová kráľovná. Režisérmi filmu sú Chris Buck a Jennifer Lee. 2. marca 2014 získal dve ceny akadémie: najlepší animovaný film a najlepšia pieseň „Let It Go“.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj CNet Twitter The Verge
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií