Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dobitá Emma vo videu opísala svoje pocity potom, čo ju napadol priateľ!

Emma Murphy má 26 rokov a dve deti. Je fitness blogerka z Írska. V jeden deň sa jej stala veľmi nepríjemná vec po akej netúži snáď žiadna žena. Napadlo ju priateľ. Ihneď po napadnutí spravila video, v ktorom porozprávala všetko čo v tej chvíli cítila. Jej video na YouTube už videlo veľké množstvo ľudí.

Vo videu môžeme vidieť matku dvoch detí s veľkým monoklom na ľavom oku. Emma hovorí ako ju jej priateľ psychicky ničil. Priateľ nezvládol svoj psychický stav a napadol Emmu po tom, čo mu povedala, že ho podozrieva z nevery. Jej manžel to samozrejme odmietal a nechcel si to priznať. Emma sa však skontaktovala so ženou, s ktorou ju jej vlastný manžel podvádzal a ona sa priznala, že spolu čakajú dieťa.

Emma vo videu hovorí:

„Rok a pol sa snažím samú seba presvedčiť aká som paranoidná. Som blázon a patrím na psychiatriu. Moja neopatrnosť ma raz zabije. Vôbec som si neuvedomovala aký je náš vzťah deštruktívny ale nakoniec som si to uvedomila a tento vzťah pochovala.“

„Žiaden muž by nemal položiť a udrieť ženu. Vôbec nezáleží aký je na to dôvod. Je to proste zlé.

Teraz Emma vyzíva všetky ženy, ktoré sa boja ukončiť zlý a nikam nevediaci vzťah, aj napriek tomu, že ich muž doma týra. Dá sa to prekonať. Monokel zmizne, ale zlomené srdce sa hojí dlhšie.

Pozrite si video, v ktorom dobitá žena hovorí o svojich pocitoch

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií