Doctor Strange prinesie na jeseň slušnú dávku fantasy #trailer 1

Doctor Strange prinesie na jeseň slušnú dávku fantasy #trailer 1

Pre fanúšikov fantasy filmov spojených s dobrodružstvom tu máme ozaj dobrý tip na snímku, ktorá už podľa prvého traileru sľubuje určite nezabudnuteľný zážitok. 


Benedict  Cumberbatch sa na jeseň predstaví ako uznávaný, no arogantný chirurg Doktor Stephen Strange. No jedného dňa sa mu však celý život obráti hore nohami kvôli nehode, ktorú zažije. Zranenia rúk však spôsobili, že už nemôže vykonávať svoju profesiu, v ktorej bol ozaj dobrý. Zúfalý Stephen sa rozhodne nájsť útechu v učení starovekej mágie a dúfa, že s jej pomocou sa mu podarí nájsť liek na svoje zranenie. No množstvo financií, ktoré do toho dal, ho dostane až na mizinu, ktorá ho pripraví o strechu nad hlavou. Všetko sa však zmení, keď sa dozvie o starovekom mágovi žijúcom v Himalájach. Strange sa za mágom vydá a stane sa jeho kúzelníckym učňom. No cesta za titulom najmocnejšieho mága sveta nebude vôbec ľahká…

V hlavných úlohách sa predstavia  Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor a Rachel McAdams. Premiéra je naplánovaná na 11. novembra. Film je inšpirovaný komixovou predlohou Stan Lee-ho.

Zdroj: csfd.cz youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tieto fotografie a teaser ťa naladia na novú sériu Game Of Thrones
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*