Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominika Mirgová boduje: emotívna pesnička Vzduch si získala fanúšikov po celom Slovensku

Úspešná slovenská speváčka Dominika Mirgová predstavila na Youtube svoj nový chytľavý song.

Oficiálny videoklip zhotovený k piesni s názvom Vzduch bol zverejnený len pred pár dňami. Za tento čas má už viac ako 230-tisíc pozretí a 240 komentárov. Rovnako ako všetky Dominike pesničky, aj táto je plná citu, čo potvrdzuje i množstvo pozitívnych komentárov. Fanúšikovia sa zhodujú, že tento song jej skutočne vyšiel, pretože mnohým ľuďom odráža ich momentálnu situáciu v súkromí/vo vzťahoch.

https://www.instagram.com/p/BvrKGK5AcAU/

Dominika Mirgová kedysi a dnes

Na televíznej obrazovke bola Dominika známa vďaka účasti v speváckej súťaži Slovensko hľadá Superstar. I keď sa jej nepodarilo získať prvé miesto, vďaka nevyužitej šanci víťazky Viery Berkyovej Dominika vydala album.

Jej spevácka kariéra napredovala vďaka úspešným pesničkám s názvom Skoro ako v sne, Zober ma tam, Noc patrí nám. Speváčka kedysi tvorila pár s Michalom Chrenkom. Práve po ich rozchode vznikla ďalšia jej úspešná skladba s názvom Nová. V súčasnosti je matkou a 4 roky manželkou Petra Zvolenského.

Novú pieseň a jej oficiálny videoklip nájdete v nasledujúcom videu.

Zdroj titulnej foto: instagram.com/DominikaMirgováofficial

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií