fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ryšavý spevák je najpredávanejší na svete. Teraz si podmanil Prahu

Máte tip? napíšte nám mailom

Vracia sa do Prahy a jeho pražský koncert sa uskutoční 7. júla 2019. Lístky boli v predaji od 27. septembra 2018, no záujem o speváka bol taký obrovský, že sa po nich zaprášilo v priebehu pár hodín.

Ed Sheeran, britský spevák, ktorý v dnešnej dobe pravdepodobne nemá konkurenciu, sa vracia do českej metropoly po štyroch rokoch.

Charizmatický hudobník odštartoval svoje turné s názvom Divide už v roku 2017, no jeho koncertná šnúra je rozdelená na dvanásť častí. Prvý koncert sa v rámci spomínaného turné konal 16. marca 2017 v Turíne.

Úspešný spevák ohlásil koncert aj v Prahe a fanúšikovia nedočkavo čakali na spustenie predaja.  Lístky boli vypredané v priebehu niekoľkých hodín. Obrovský záujem o speváka si všimli samotní organizátori, ktorí neváhali a hneď konali.

Hneď po vypredaní lístkov obletela Českú republiku radostná správa – Ed Sheeran pridal v Prahe ďalší koncert, ktorý sa uskutoční dňa 8. júla 2019. Český Ticketportal, ktorý ponúka lístky aj na sedenie, dal lístky do predaja hneď na druhý deň, a to 28. septembra 2018. Rekordný záujem o populárneho speváka so zamatovým hlasom zrejme pramení aj z toho, že muzikant vo svojom turné vynechal okolité krajiny. Nepredstaví sa ani v susednom Poľsku či u nás na Slovensku.

Prečítajte si tiež:
Ferči alias nový Rytmus? Uhnite mu z cesty, oberá čerešne!
Ed Sheeran na fotení pre svoj album Divide. Zdroj: Neil Bedford

Počas koncertovania po celom svete sa mu podarilo získať hneď niekoľko významných ocenení. Na konci roku 2017 obdržal mladý Brit Rad britského impéria za svoje aktivity v oblasti charity a hudby a taktiež získal cenu Grammy za vyššie spomínaný album Divide, čo celkom tvorí už 4 ceny Grammy na jeho účte.

Azda najpredávanejší hudobník na svete od vydania tretieho štúdiového albumu predal viac ako 15 miliónov kópií a dominoval svetovým hudobným rebríčkom. Teraz sa na neho chystajú desaťtisíce fanúšikov.

Vypočuj si pár najpopulárnejších piesní od Eda Sheerana:

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií