fbpx
Expl0ited sa prepašoval do ZOO ako 8-mesačné dieťa v kočíku. Nik z personálu si nič nevšimol

Expl0ited sa prepašoval do ZOO ako 8-mesačné dieťa v kočíku. Nik z personálu si nič nevšimol

Expl0ited ťa možno inšpiruje, ako ušetriť pri návšteve zoologickej záhrady.

Obľúbený youtuber Expl0ited sa rozhodol pre nakrútenie ďalšieho bizarného videa, rozhodol sa preniknúť do ZOO ako batoľa v detskom kočíku. Jeho “kumpánom” sa pri tomto stal kamarát a youtuber Matúš, ktorého v Explovych videách vidieť pomerne často. Celé to začalo tým, že si chalani zaobstarali detský kočík, ktorý špeciálne upravili tak, aby v ňom mohol sedieť Expl0 tak, aby mu bolo vidieť iba hlavu. Zvyšok “jeho” detského tela tvorila bábika.

Samozrejme, pohľad na dospelácku hlavu Expl0iteda v kombinácii s malinkým telíčkom bábiky, bola znepokojujúca, ale personál ZOO si “dieťa” v kočíku vôbec nevšímal a tak youtuberi nemali problém dostať sa do areálu ZOO. Podozrivý kočiar si ale všímali návštevníci a tí reagovali všelijako. V závere sa navyše dozvieš, či takéto “prenikanie do ZOO zadarmo” je skutočne výhodné…

 

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Bieberov videoklip k piesni Baby už nie je najhoršie video na Youtube
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.