Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ficov volebný marketing odhalený?! Stručné videovlogy, sociálne balíčky a vytasené bicepsy!

Zdá sa, že premiér Fico začal oficiálne kampaňovať! Do volieb zostávaja už iba niečo vyše pol roka, a tak sa črtajú marketingové kroky rôznych politických strán, hnutí a ich osobností.[AdSense-A]

Ako sa zdá, premiér Slovenska Róbert Fico začal zháňať hlasy zaujímavým spôsobom. Svojím telom, charizmou a osobnosťou! Po krátkom videovlogu, v ktorom sa tešil z toho, že ho nepozná každý a po sociálnych balíčkoch dnes zverejnil aj časť svojho tela. Konkrétne biceps. 

Samozrejme, nebolo by na tom nič čudné, ak by ste si nepospájali všetky časti stratégie dohromady. Zdá sa, že toto je vopred premyslený marketing premiéra Róberta Fica a strany SMER-SD.

[button_link size=“medium“ src=“https://www.facebook.com/robertficosmersd/videos/410308512491647/?pnref=story“]VIDEO ROBERTA FICA SI MOŽETE POZRIEŤ SEM[/button_link]

Nový čas, ako aj iné denníky na Slovensku v poslednom čase ukazovali vypracované telo nášho premiéra. Premiér Róbert Fico je známy svojou športovou aktivitou. Stretnúť ho môžete na prechádzke na hrádzi pri Dunaji či ovlažovať sa vodou so svojím psom. V minulosti zaujal aj klikami s vojenskými zložkami SR.

Robert_Fico_campaign_speaking

Premiér Fico nie je vôbec jediným, ktorého Slováci poznajú ako politika športovca. Mikuláš Dzurinda, bývalý dvojnásobný premiér SR bol známy bežec a cyklista. Vladimíra Putina niektorí Rusi považujú ako narcistu. Tak, ako fotky nášho premiéra, tak aj tie Putinove s polonahou hruďou obehli internet.

Čo sľúbi pán Fico občanom Slovenska v týchto voľbách nevieme. Istoty to už asi nebudú, môžeme sa asi skôr tešiť na prezentáciu Fica, ako schopného a aktívneho lídra so skúsenosťami. Bude zaujímavé sledovať Ficov marketing!

Foto: wikipedia.org, facebook.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií