Guzmo s 13-ročnou začínajúcou speváčkou o letných prázdninách! Skvelý song

Guzmo s 13-ročnou začínajúcou speváčkou o letných prázdninách! Skvelý song

Mladý rapper z Nitry opäť prišiel s novým songom. V pesničke sa objavil aj hlas mladej 13 ročnej začínajúcej speváčky z Banskej Bystrice.


Mladý rapper Guzmo:

Zdravím moje umelecké meno je Guzmo, mám 17 rokov a som z Nitry. Čo sa týka hudby tak som sa jej začal venovať ku koncu tohto školského roka, keď som už mal pokoj a mal som čas tvoriť. Tak keďže sme mladí a asi každému tie prázdniny chýbajú tak sa to celkom ako téma do pesničky hodí. Je to taká pozitívna vecička, pri ktorej sa dá zaspomínať a užiť si pri tom príjemnú melódiu.

D.I.A je 13 ročná začínajúca speváčka z Banskej Bystrice. Spoluprácu sme nadviazali cez môjho kamaráta, ktorý ju poznal a videl jej videá z rôznych akcií ktoré má na svojom profile . Tak sme ju oslovili a vyšlo to lepšie ako sme obaja čakali. Čo sa týka textu tak je zložený zo zážitkov, spomienok, nových skúseností a hlavne z rečí ľudí že nechcú ísť do školy, že chcú mať voľno, oddychovať, nemať žiadne starosti . Tak sme sa snažili ulahodiť z každého rožku trošku. 

Vypočujte si nový song a vráťme sa spoločne do letných prázdnin!

Zdroj: youtube.com, FB: GUZMO

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Mafia Corner a jej Vypic a žic sa šíri rýchlosťou blesku! Známe osobnosti sa vyjadrili! Medzi nimi aj B. Mojsej!
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu