fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Guzmo s 13-ročnou začínajúcou speváčkou o letných prázdninách! Skvelý song

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladý rapper z Nitry opäť prišiel s novým songom. V pesničke sa objavil aj hlas mladej 13 ročnej začínajúcej speváčky z Banskej Bystrice.

Mladý rapper Guzmo:

Zdravím moje umelecké meno je Guzmo, mám 17 rokov a som z Nitry. Čo sa týka hudby tak som sa jej začal venovať ku koncu tohto školského roka, keď som už mal pokoj a mal som čas tvoriť. Tak keďže sme mladí a asi každému tie prázdniny chýbajú tak sa to celkom ako téma do pesničky hodí. Je to taká pozitívna vecička, pri ktorej sa dá zaspomínať a užiť si pri tom príjemnú melódiu.

D.I.A je 13 ročná začínajúca speváčka z Banskej Bystrice. Spoluprácu sme nadviazali cez môjho kamaráta, ktorý ju poznal a videl jej videá z rôznych akcií ktoré má na svojom profile . Tak sme ju oslovili a vyšlo to lepšie ako sme obaja čakali. Čo sa týka textu tak je zložený zo zážitkov, spomienok, nových skúseností a hlavne z rečí ľudí že nechcú ísť do školy, že chcú mať voľno, oddychovať, nemať žiadne starosti . Tak sme sa snažili ulahodiť z každého rožku trošku. 

Prečítajte si tiež:
GOGO urobil prerábku viralneho klipu MŸSLI! Bude mať opäť úspech?

Vypočujte si nový song a vráťme sa spoločne do letných prázdnin!

Zdroj: youtube.com, FB: GUZMO

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií