fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a Meghan podpísali produkčnú zmluvu s Netflixom. Aký film pripravujú?

Harry a Meghan podpísali viacročnú produkčnú exkluzívnu zmluvu o výrobe filmov a seriálov so streamingovou spoločnosťou Netflix, oznámila to dnes spoločnosť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Zmluva zahŕňa seriály, dokumentárne seriály, dokumenty a programy pre deti. Princ Harry a Meghan Markle sa môžu pri niektorých projektoch objaviť pred kamerou, Meghan však neplánuje návrat k herectvu.Markle hrala v rokoch 2011 až 2018 v seriály „Suits“.

Prečo Harry a Meghan súhlasili so zmluvou so spoločnosťou Netflix?

Finančné podmienky transakcie neboli zverejnené. Prvýkrát o tejto správe informoval denník New York Times.

Netflix poznamenal, že manželia sa „zaviazali k zvýrazneniu rozmanitých hlasov pred a za kamerou“ a „k rôznym spôsobom najímania kľúčových rolí, ktoré aktívne zastávajú vo svojej produkčnej spoločnosti.“

V januári Harry a Meghan oznámili, že „ ustupujú “ zo svojich rolí členov britskej kráľovskej rodiny a rozdelia si čas medzi Veľkú Britániu a Severnú Ameriku. Táto správa sa stala celosvetovým príbehom a samotnú Britániu šokovala.

Harry a Meghan sa pustili do zábavného priemyslu

Odvtedy si Harry a Meghan kúpili dom v Kalifornii a pustili sa do zábavného priemyslu. Napríklad Meghan bola rozprávačkou Disneyho prírodopisného dokumentu „Slony“. Dohoda s Netflixom je ďalším krokom v tejto evolúcii.

Našou prácou s rôznymi komunitami a ich prostredím je zameranie sa na osvetu ľudí na celom svete, chceme vytvoriť obsah, ktorý informuje a aj dáva nádej,“ uviedli v stredu vojvoda a vojvodkyňa. „Sme radi, že spolupracujeme s Tedom (výkonný riaditeľ a šéf obsahu spoločnosti Netflix) a tímom spoločnosti Netflix, ktorého bezprecedentný dosah nám pomôže zdieľať pôsobivý obsah.“

Harry a Meghan uzavreli so spoločnosťou Netflix podobnú dohodu, akú spoločnosť uzavrela s Barackom a Michelle Obamovými v roku 2018 . Uvedenie Harryho a Meghan do spoločnosti umožňuje spoločnosti nielen pracovať s dvoma najslávnejšími menami na svete, ale aj naďalej napĺňať obsah. To je životne dôležité, pretože viac služieb ako Disney + a Peacock je online, aby súperili s Netflixom o čas a peniaze zákazníka.

Prečítajte si tiež:
Princ Charles má pozitívny test na koronavírus! Kto ďalší je s ním v karanténe?

Sme neuveriteľne hrdí na to, že si vybrali Netflix ako svoj kreatívny domov – a sme nadšení, že spolu s nimi rozprávame príbehy, ktoré im môžu pomôcť pri zvyšovaní odolnosti a zlepšovaní porozumenia pre publikum,“ uviedol Ted Sarandos.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj nytimes
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií