fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hate song Taký nejsom od Vladisa a Celeste Buckingham ohúril fanúšikov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Všetci ľudia rovnakí, keď sa im to oplatí…

V nedeľu večer si  fanúšikovia Vladisa a Celeste Buckingham konečne prišli na svoje. Song, na ktorý sa už pár dní tešili, dnes konečne uzrel svetlo sveta. Hate song Taký nejsom ohúril veľmi zaujímavým klipom, kde si Celeste zahrala namyslenú arogantnú modelku, ktorej nechýbal ani malý “kabelkový” pes. V klipe sa objavujú aj cirkusoví umelci a nechýba ani hra farieb a svetiel.

O text piesne sa postarali Vladis spoločne s Celeste a už po chvíli od zverejnenia mala neskutočne veľa pozitívnych ohlasov od fanúšikov, ktorí častokrát chválili najmä text. A tiež sa našli takí, ktorým Celestin spev pripomínal Rihannu 🙂 .

Celeste Buckingham feat. Vladis

“Takže Generácia II je vo finále a teraz si môžete pozrieť druhý singel: Taký nejsom v spolupráci s Celeste Buckingham. Odkaz je jednoduchý: Nesúď človeka, keď nepoznáš jeho cestu. Každý má právo žiť podľa vlastného presvedčenia,” vyjadril sa k singlu na facebokovej stránke Vladis.

Hate song Celeste a Vladisa – Taký nejsom

Zdroj: youtube.com  facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií