fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Holič poradil hanblivému mužovi, aby si nechal narásť bradu. Ten ho poslúchol a jeho imidž a život sa neuveriteľne zmenili

Máte tip? napíšte nám mailom

Brada dokázala mladému mužovi zmeniť život a to od základov…

Gwilym Pugh začal podnikať v poisťovníctve už v dvadsiatke a podarilo sa mu rozbehnúť úspešný biznis. Mladý podnikavec bol však pôsobil zakríknuto a hanblivo a zatiaľ čo sa jeho podnikaniu darilo, to isté sa nedalo tvrdiť o jeho súkromnom živote. Všetko sa ale zmenilo jednou návštevou holičstva, kde mi holič podaril, aby si nechal narásť bradu.

Gwilym si vzal túto radu k srdcu a práve to spôsobilo, že sa jeho život od základu zmenil. Brada mu totiž dodala sebavedomie a mladík mal zrazu odvahu zmeniť svoj životný štýl. V priebehu piatich rokov sa mu podarilo schudnúť zo 127 kíl na 87. To ho priviedlo k tomu, aby si založil účet na Instagrame.

Práve na Instagrame si ho všimli modelingové agentúry a pracovné ponuky sa z ničoho nič začali sypať. Dnes je z kedysi zanedbaného poisťováka model, ktorý má za sebou spolupráce so značkami ako Vans, Bud Light či Diesel. Najnovšie s ním začala spolupracovať aj značka Davida Beckhama, House 99.

Prečítajte si tiež:
Polícia zaistila netradičného pašovateľa drog. Zločincom bol holub, ktorý prenášal približne 200 tabliet extázy!

overweight-welshman-businessman-transformation-model-gwilym-pugh16-5a869b815d8e5__700

overweight-welshman-businessman-transformation-model-gwilym-pugh-5a86acef8244b__700

overweight-welshman-businessman-transformation-model-gwilym-pugh-5a86b578c4388__700

bx5_2sobb1t-png__700

byg1848b71k-png__700

(Image: Adam Fussell/AMCK Models)  - please note this image is a supplied image and to be used at your own risk - Supply fee - Media Wales This is Gwilym Pugh. Or, rather, this was Gwilym Pugh in 2007 before he radically changed his look and became a top model. Founding your own business at the age of 21 is impressive, but Cardiff -born Gwilym's CV is unbelievable. And so is the fact that he dropped from 20 stones to 13.5 stones to become a successful model who has graced the pages of GQ and Hunger magazine and has worked with David Beckham. The 33-year-old, who played basketball for Wales at under-16 level and operated a life insurance company from his spare bedroom, put on weight while working from home and was prevented from training due to his knee injury. But now, Gwilym is gaining fans across the world thanks to his ginger bearded-look and urban-chic versus stylish explorer, on Instagram. And this is what he looks like now.

overweight-welshman-businessman-transformation-model-gwilym-pugh14-5a869b8571f7f__700

overweight-welshman-businessman-transformation-model-gwilym-pugh12-5a869b904fadb__700

 

 

 

Zdroj: Bored Panda

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií