fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aktuálne: Po premiérovi Pellegrinim bol hospitalizovaný aj Boris Kollár

Predvolebný stres vrcholí! A to doslova. Po premiérovi Petrovi Pellegrinim bol hospitalizovaný už aj Boris Kollár!

Máte tip? napíšte nám mailom

Koniec víkendu so sebou priniesol informácie o hospitalizovaní dvoch predstaviteľov politických strán, ktoré v parlamentných voľbách zabojujú o kreslá. Najskôr informáciu potvrdil Peter Pellegrini, premiér vlády Slovenskej republiky.

Najskôr hospitalizovali Petra Pellegriniho

Ten bol v noci zo soboty na nedeľu hospitalizovaný v Nemocnici sv. Michala v Bratislave. Dôvodom jeho hospitalizácie je podľa informácií akútna infekcia horných dýchacích ciest. Tá je spojená aj s vysokými teplotami.

Vzhľadom na svoj zdravotný stav sa premiér rozhodol dočasne na niekoľko dní zrušiť svoj program. Už v ten deň sa mal objaviť v diskusnej relácii o 5 minút dvanásť. Do diskusie bol pozvaný aj bývalý premiér Robert Fico, ten však svoju účasť odmietol.

Slovenský premiér Peter Pellegrini je v nemocnici!
Zdroj: Facebook @pellegrini.peter

“Milí priatelia, ako vidíte, v najnevhodnejšej chvíli ma zradilo zdravie. Už posledné dva týždne som sa trápil s rozsiahlou infekciou, no snažil som sa napriek tomu v tejto hektickej dobe ďalej pracovať. V piatok som ešte absolvoval rýchlu cestu do Bruselu na dôležité rokovanie k rozpočtu Európskej únie. Žiaľ, všetko si to vypýtalo svoju daň a od včera večera som hospitalizovaný v bratislavskej nemocnici. Ďakujem lekárom i sestričkám, ktorí sa o mňa postarali…” píše premiér vo svojom vyjadrení a zároveň dodáva: “…a verím, že sa čím skôr budem môcť vrátiť k svojej práci pre Slovensko,” napísal Peter Pellegrini.

Pridal sa aj Boris Kollár 

Do volieb však ostáva už len šesť dní a tak sa politici zo všetkých síl snažia získať svojich posledných voličov. Politici sú vyťažení nielen v rámci svojich kampaní, ale aj v politických diskusiách či rádiových reláciách. A práve pod vypätím stresu niekedy človek ochorie.

Prečítajte si tiež:
Prečo potrebujeme elektronický zber údajov pre financovanie škôl?

Po premiérovi Petrovi Pellegrinimu skončil na infúziách aj Boris Kollár (Sme rodina). Napriek tomu, že diskusiu o 5 minút 12 stihol, o niekoľko hodín už ležal na nemocničnom lôžku.

Tak dnes som skoncil v nemocnici na infuzke aj ja …uz nech su volby a mame to za sebou. Zaver kampane v chorobe a v max vycerpani ale dame to!!! Este ma cakaju 3 televizne debaty.

Zveřejnil(a) Boris Kollár dne Neděle 23. února 2020

Nuž, zdá sa, že posledné dni pred voľbami poriadne vyčerpávajú aj slovenských politikov.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií