fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hrôzostrašné video zo Slovenska: Prineste hrniec na krv, kričal muž so sekerou

Máte tip? napíšte nám mailom

Polícia Slovenskej republiky upozornila na video, ktoré sa šíri na sociálnych sieťach. Hrôzostrašné video zachytáva ohrozenie muža sekerou. 

Z času na čas na sa sociálnych sieťach objavia videá, ktoré niekto zavesí na internet. Väčšina z nich zachytáva humorné situácie, iné môžu pomôcť usvedčiť páchateľov pri krádeži. Naposledy sa však objavilo video, ktoré nepatrí ani do jednej zo spomínaných kategórií. O videu ako prvá informovala slovenská polícia, ktorá v súvislosti s prípadom zadržala už štyroch podozrivých.

Hrôzostrašné video zo Slovenska

Vraví sa, že zúfalí ľudia robia zúfalé činy. To zrejme platí aj v prípade muža, ktorému chýbali peniaze. Nie na jedlo, nie pre deti, ani na zaplatenie nájmu. Dôležitejší bol alkohol. Preto sa rozhodol, že sa aj s partiou známych vyberie niekam, kde by ich mohol zohnať.

Podľa polície aktéri hrozivej udalosti vošli do miestnosti, potom jeden z nich pristúpil k poškodenému so sekerou v ruke, ktorou ho zahnal do kúta a pod hrozbou násilia od neho pýtal peniaze na alkohol.

Potom nasledoval krik aj strkanie. Hrôzostrašné video dokonca zachytáva to, ako mužovi priložili sekeru ku krku so slovami „prineste hrniec na krv“. A aby toho naozaj nebolo málo, ďalší útočník pre istotu vytiahol mobil a z celej situácie vytvoril videozáznam, ktorý onedlho zverejnil aj na sociálnej sieti.

NECHUTNÉ VIDEO SO SEKEROU: POLÍCIA HNEĎ KONALA A ÚTOČNÍKA OBVINILANa sociálnych sieťach koluje video, ktoré zachytáva…

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Pátek 21. února 2020

Polícia zadržala štyroch podozrivých

Polícia v súvislosti s trestným oznámením zadržala štyroch podozrivých.

„Polícia prijala v tejto veci trestné oznámenie a prípadom sa začala okamžite zaoberať. Zakrátko boli zadržaní a obmedzení na osobnej slobode štyria podozriví. Po vykonaní potrebných procesných úkonov boli traja z nich prepustení,” upresnila polícia.

Hlavnému útočníkovi bolo vznesené obvinenie za zločin lúpeže.

„Aktuálne je umiestnený v cele policajného zaistenia v Prešove a pracuje sa na spracovaní návrhu na jeho väzobné stíhanie,” uzavreli ochrancovia zákona prostredníctvom sociálnej siete. 

Čo si myslíte o takomto čine? Dajte nám vedieť váš názor v komentári.

Prečítajte si tiež:
Predstavujeme ti nový iPhone 7. Sleduj video a pozri sa ako môže vyzerať Dark mode
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií