Iris Apfel, 96-ročná módna ikona, je dôkazom toho, že štýl nepozná vekové hranice

Iris Apfel, 96-ročná módna ikona, je dôkazom toho, že štýl nepozná vekové hranice

Štýl nepozná vekové hranice. Hovorí sa, že vek je len číslo a naozaj sme takí starí, ako sa cítime. Nie to len klišé, ktoré má fungovať ako útecha po dosiahnutí určitého veku. Dôkazom je 96-ročná módna ikona Iris Apfel.

Iris je rodená Newyorčanka a podnikateľka, ktorá sa celý život živila ako interiérová dizajnérka. Spolupracovala dokonca s Bielym domom, kde upravovala interiér pre deväť prezidentov.

Jej štýl obliekania je nezameniteľný a výrazný. Nevzdáva sa ho ani vo svojom veku 96 rokov. Charakteristické sú pre ňu krátke sivé vlasy, veľké okuliare, výrazné doplnky, ktoré vrství v hojných množstvách a kombinácie pestrých farieb. Iris je všetko možné, len nie prehliadnuteľná alebo nudná.

 

Iris Apfel
instagram.com/iris.apfel

 

Iris Apfel
instagram.com/iris.apfel

Pokračovanie na druhej strane

0
0
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Písanie, káva, knihy, filmy a móda, to sú moje vášne, ktoré ma sprevádzajú celý život. Študovala som právo, ale bez písania by moje dni boli prázdne. Držím sa toho, že základom každej činnosti by malo byť nadšenie, ktoré je ako korenie a dodáva veciam správnu príchuť. Človek toho nepotrebuje v živote veľa, aby bol šťastný. Za všetko hovorí tento citát od Starry Neely Blade: „Nepotrebovala veľa, chcela naozaj málo. Milé slovo, úprimnosť, čerstvý vzduch, čistú vodu, záhradu, bozky, knihy na čítanie, ochranné ramená a milovať a byť milovaná.“