fbpx
Iris Apfel, 96-ročná módna ikona, je dôkazom toho, že štýl nepozná vekové hranice

Iris Apfel, 96-ročná módna ikona, je dôkazom toho, že štýl nepozná vekové hranice

Štýl nepozná vekové hranice. Hovorí sa, že vek je len číslo a naozaj sme takí starí, ako sa cítime. Nie to len klišé, ktoré má fungovať ako útecha po dosiahnutí určitého veku. Dôkazom je 96-ročná módna ikona Iris Apfel.

Iris je rodená Newyorčanka a podnikateľka, ktorá sa celý život živila ako interiérová dizajnérka. Spolupracovala dokonca s Bielym domom, kde upravovala interiér pre deväť prezidentov.

Jej štýl obliekania je nezameniteľný a výrazný. Nevzdáva sa ho ani vo svojom veku 96 rokov. Charakteristické sú pre ňu krátke sivé vlasy, veľké okuliare, výrazné doplnky, ktoré vrství v hojných množstvách a kombinácie pestrých farieb. Iris je všetko možné, len nie prehliadnuteľná alebo nudná.

 

Iris Apfel
instagram.com/iris.apfel

 

Iris Apfel
instagram.com/iris.apfel

Pokračovanie na druhej strane

Google+ Linkedin

Redaktorka magazínu Klocher ‒ vyštudovala Právnickú fakultu Trnavskej univerzity v Trnave. Píše aj pre stránku Odzadu.sk a založila blog Nightandday.sk. Najčastejšie sa v článkoch venuje kultúre, filmom, móde, vzťahom a lifestylovým témam. „Nejestvuje skutočne nič cenné, čo možno dosiahnuť bez práce a námahy.“ (Joseph Addison).