Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je George skutočne synom Princa Williama? – Šokujúce odhalenie

O tom, že princ Harry nie je synom princa Charlesa sa hovorí už niekoľko rokov. Najnovšie však verejnosť prekvapila informácia spojená s otcovstvom princa Williama. Je princ George skutočne jeho synom?

Princ George je nie len že ohromne populárny sociálnych sieťach, ale je aj neskutočne fotogenický. Detail na jednej z fotiek však prezradil viac ako by mal. Jeden z fanúšikov kráľovskej rodiny z Cambridge na Instagrame odhalil, na koho sa najstarší syn princa Williama podobá. A verejnosť, ale aj bulvárne média sa nestačia čudovať.

Princ George už svoje gény nezaprie

Pozoruhodná podobnosť princa Georga na takmer verejnosti neznámeho muža prekvapila všetkých. Osoba, ktorá vedie účet @ windsor.royal.family na Instagrame zverejnila v nedeľu, 05. januára pozoruhodnú fotografiu. Na nej je zobrazený najstarší syn Kate Middleton a princa Williama, 6-ročný George a jeho strýko, Charles Spencer, brat zosnulej Lady Diany. Zakladateľ a majiteľ  tohto Instagramového účtu pripísal k zverejnenej fotografii aj slová prekvapenia: „Páni, vždy som si myslel, že princ George je skôr kópiou rodiny svojej mamy, Kate Middleton. Ale na tomto nedávne zverejnenom portréte vidím iba jednu podobnosť. A to s jeho veľkým strýkom Charlesom Spencerom. “

https://www.instagram.com/p/B66z_Utn7v-/?utm_source=ig_web_copy_link

Lady Diana naďalej žije

Špinavý blod, hranatá čelusť… Jasné znaky hrdého nositeľa génov rodiny Spencerov. V komentároch, ktoré k fotografii pribúdajú sa fanúšikovia tohto malého princa vyjadrujú rovnako, ako majiteľ účtu, ktorý koláž fotografií zverejnil. A navyše dopĺňajú aj ďalšie znaky a body, v ktorých sú George a jeho strýko rovnakí. Pery, línia vlasov alebo „tento silný aristokratický nos“. Najviac zanietení fanúšikovia zosnulej Lady Di tvrdia, že Diana prežíva aj naďalej v životoch kráľovskej rodiny.

Princ William a jeho rodina

Princ George sa však nepodobá len na svojho strýka. Jeho orieškové oči zdedil po svojej mame, Kate Middleton. Často je tiež podobou porovnávaný aj so svojím starým otcom,  Michaelom Middletonom. Čo však zdelil princ George po jeho otcovi? Táto otázka ostáva naďalej otvorená. Jedno je však isté. Princ William je určite otcom malého Georga.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií