fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podarilo sa to! Justin Bieber a Coldplay vystúpia v Snine! Môže za to…

Máte tip? napíšte nám mailom

Lámač ženských sŕdc a skvelý hudobník viacerých hitov Justin Bieber sa predstaví s kapelou Coldplay a zahrajú si tak spolu na jednom pódiu. Väčší šok už je miesto, kde si svoje jediné vystúpenie na svete vybrali. Je to východoslovenské mestečko Snina. Justin a Coldplay sa tak predstavia NA SLOVENSKU, PRVÝ KRÁT A HNEĎ SPOLU!

Ako sám Justin hovorí, Snina je blízko ukrajinských hraníc, kde sa narodili jeho predkovia. Členovia kapely Coldplay majú zasa svoje staré frajerky z mladosti v Poľsku. Keďže sa ani Justin a ani členovia kapely nevedeli rozhodnúť, ktorý štát si vyberú a kde odohrajú svoj koncert, vybrali si niečo medzi. A tak sa rozhodli pre mesto SNINA, ktoré je práve na SLOVENSKU a blízko hraníc Poľska aj Ukrajiny!

Believe_Tour_12,_2012

 

Fanúšikovia zo strednej a východnej Európy tak majú jedinečnú šancu, ako zazrieť najväčšie hviezdy súčasnosti. Môžete si chystať podprsenky, gaťky a plyšákov. Celá táto show by sa mala konať v amfiteátri na sninských rybníkoch, ktorý v lete žije viacerými festivalmi. Dátum nie je známy, obe hviezdy si totiž musia precvičiť songy, aby na jedinečnom koncerte vyzneli dokonalo.V zákulisí Justinovho tímu sa hovorilo o začiatku Septembra, a plánuje sa s účasťou 40 000 ľudí! Nevieme, kde sa tam toľkí ľudia pomestia. Podľa predsedu zväzu vlhkých fanúšičiek Biebera, Bóžika Ersztéga Kudráča, by mali hviezdy navštíviť aj miestne rómske osady a osadníci by im mali pripraviť krásny kultúrny program. Podmienkou je, aby prišli na bicykloch.

Prečítajte si tiež:
Ak si zažil tieto veci, tak si už naozaj dosť starý!

A aký budú mať program?

Justin Bieber bude mať aj kvalitný jedálniček. Na večeru mu pripravia špecialisti chleba so šmaľcom a zemiaky v rúre. Coldplay si chladničku zoberú so sebou. Primátor mesta Snina by veľmi chcel, aby hviezdy navštívili aj miestny kaštieľ, no Justin plánuje navštíviť kryptu pozostalých vojakov v Osadnom. Bude žiadať od miestnych, aby mu na pamiatku nechali jednu kosť, ktorú by si chcel zavesiť do svojho domu. Nie je kosť ako kosť a preto nevieme, či pôjde o miestnu mladú devu, alebo si zoberie pozostatok z nejakého vojaka… uvidíme.

Coldplay plánovali pozerať majstrovstvá sveta v Ragby a držať palce Slovensku, no organizátori ich museli trošku uviesť do reálneho života. Slovensko Ragby veľmi nehrá… Čo už, asi si chlapci mysleli, že si pripíšu nejaký ten pozitívny bodík navyše 🙂 Ale na majstrovstvá sveta v hokeji by nám palce držať mohli! 🙂

Plánuješ sa koncertu zúčastniť aj ty?

mal

 

Coldplay_-_December_2008

 

Tak plánuj! Možno sa to raz splní. Pekný prvý apríl praje redakcia KLOCHER.SK 🙂

PS: Poznáš fanúšika Biebra alebo Coldplay? Pošli im tento článok a urob im príjemný deň 🙂 Aspoň na pár sekúnd 🙂

Pomôž nám komentármi na facebooku docieliť, aby sa nachytalo čo najviac ľudí! 🙂 ĎAKUJEMEEE! 🙂

Prečítajte si tiež:
Top komentáre valcujú internet! #4
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií