fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kali predstavil nový song s názvom Pravda je len jedna. Je to soundtrack k novému slovenskému filmu

Máte tip? napíšte nám mailom

Jeden z najpopulárnejších slovenských raperov, Kali, zverejnil nový song s názvom Pravda je len jedna, ktorého text opisuje čierne dejiny slovenskej politiky.

Song je totiž soundtrackom k filmu Únos, ktorý bude opisovať nelichotivú históriu samostatného Slovenska v deväťdesiatych rokoch minulého storočia. Po pesničke Slovák som je to ďalší song, ktorý je blízky našej krajine. Zatiaľ čo pieseň Slovák som opisuje Slovensko v dobrom svetle a chce vyvolať hrdosť k našej krajine, Pravda je len jedna je piesňou o politike v negatívnom svetle. O politike oligarchie a neobmedzených možnostiach tých, ktorí nám vládnu. Hudbu do klipu pripravil Peter Pann.

Film Únos bude o unesení prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho, ktorého odvliekli do Rakúska. V kinách ho budete môcť vidieť od 2. marca 2017.

KALI – PRAVDA JE LEN JEDNA

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií