fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Karlos Vémola dostal krásny vianočný darček: Má dcéru Lili

Máte tip? napíšte nám mailom

Od zápasu storočia ubehol už nejaký čas a zápasník MMA Karlos Vémola už na svoju prehru určite nemyslí. Pred Vianocami dostal ten najkrajší darček. Narodila sa mu dcérka Lili.

Karlos Vémola je hrdým otcom

Karlos Vémola sa krásnou novinkou pochválil na Instagrame a bolo vidieť, aký je šťastný. Malá Lili sa síce vypýtala na svet o niečo skôr, no je zdravá a krásna. Podľa slov jej ocka je to preto, lebo už s nimi chcela byť na Vianoce, preto sa narodila skôr. Dievčatko vážilo po pôrode 3 260 gramov a meralo 50 centimetrov. Nie je to však jeho prvé dieťa. Kým pre jeho slovenskú partnerku Lelu je dcéra prvým dieťaťom, Karlos má syna a nevlastnú dcéru z predchádzajúcich vzťahov.

https://www.instagram.com/p/B6SSsq4BqHg/

Meno mali vybrané už dávnejšie

Na Instagrame sa dieťatkom pochválila aj jeho mama, playmate Lela Ceterová. Keď spoznali pohlavie bábätka, vybrali aj meno. Karlos Vémola sa stal hrdým otcom malej Lili a trpká prehra s Attilom Véghom už pre neho nezohráva takú úlohu. Veľkou oporou mu bola práve jeho životná partnerka, ktorá sa dcérky tiež nevedela dočkať. Svojich priaznivcov pravidelne informovala o tom, čo kúpila svojmu malému anjelikovi a ako sa cíti. Označila ju za lásku svojho života a fotiek malej princeznej na internete pribúda.

Prečítajte si tiež:
Niekto oholil Huskyho a jeho fotka na internete vyvolala búrlivú diskusiu! Zisti prečo

https://www.instagram.com/p/B05-6zMo7M3/

Predčasný pôrod ich prekvapil

Aj keď sa Karlos Vémola s partnerkou pripravovali na pôrod naozaj svedomito, predčasné narodenie dcérky ich prekvapilo. Termín bol určený na koniec roka, ale najdôležitejšie je, že mama aj dcérka sú v poriadku a už sú spolu doma.

Pre Karlosa to bol zvláštny deň. Najskôr sa dozvedel o smrti svojho priateľa, ktorý zomrel v Anglicku. Už si plánoval cestu tam, keď mu zavolala Lela s informáciou, že bábo sa pýta na svet a mal by prísť za ňou. Aj preto sa zápasník MMA zamyslel nad tým, aký vie byť život zvláštny. Jedného človeka mu vzal a ďalší sa zakrátko narodil. Bol aj pri pôrode a spolu s Lelou si veľmi pochvaľovali prístup lekárov i ostatného personálu. Karlos mal tento rok naozaj vydarené Vianoce, lebo kvôli bábätku k nim dorazila rodina i priatelia. Určite na ne nikdy  nezabudne.

https://www.instagram.com/p/B6d39UVBqD0/

Prečítajte si tiež:

Koľko zarobili Végh a Vémola za zápas storočia?

Zdroj: instagram.com  isport.blesk.cz  idnes.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií