fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vianoce si nevieme predstaviť bez týchto prežitkov: Určite ich robíte aj vy

Máte tip? napíšte nám mailom

Vianoce si nevieme predstaviť bez mnohých maličkostí, ktoré im dodávajú to neopakovateľné čaro. Pozrite sa s nami na všetko, čo dotvára jedinečnú atmosféru Vianoc!

Čas s rodinou

To je na Vianociach to najkrajšie. Byť s celou rodinou, cestovať po Slovensku, aby sme na nikoho nezabudli. Darovať im tie najkrajšie darčeky od srdca a pozerať sa, ako sa z nich tešia. Pretože sú o láske, ktorej je na svete čoraz menej. Vianoce si nevieme predstaviť bez tých, ktorí sú nášmu srdcu najbližší.

Vianoce si nevieme predstaviť bez týchto drobností! Vďaka nim sú krásne
pixabay.com

Vianoce si nevieme predstaviť bez dobrého jedla

Jedlo k nim jednoducho patrí a nikto by si predsa nechcel pozrieť Mrázika bez tanierika koláčikov a možno aj domáceho vaječného koňaku. Mnoho ľudí sa teší na kapustnicu, zemiakový šalát s rybou a oblátky, ktoré sú neodmysliteľne späté s najkrajšími sviatkami v roku. Hoci sa možno prejeme a trochu priberieme, aj tak si ešte väčšina z nás pôjde po jeden tanierik dobrôt so širokým úsmevom a spokojným bruškom. Vianoce si nevieme predstaviť bez týchto maškŕt. Veď vôňa kapustnice, medovníkov a punču nás vracia do pokojného detstva.

Prečítajte si tiež:
Ruský umelec vytvára ohromne realistické bábiky, ktoré naháňajú strach a hrôzu!

https://www.instagram.com/p/B6Y5BeGBTDm/

Zdobenie vianočného stromčeka

Je to jedna z najobľúbenejších tradícií v každej rodine. Živý alebo umelý stromček je symbolom Vianoc a každému sa rozžiaria oči, keď svieti. Svetielka a ozdoby od výmyslu sveta sú pastvou pre oči a aj preto ho niekto zdobí už na začiatku decembra. V tomto čase má nie každý dar byť so svojimi najdrahšími. Preto by si mal každý z nás vážiť, že pri stromčeku nesedí sám.

https://www.instagram.com/p/B6aP3GVF63N/

Filmy, ktoré nevyjdú z módy

Vianoce si nevieme predstaviť  bez skvelých filmov. Ruku hore, kto z vás si zapína televízor len preto, aby mu po stý raz neušli Pelíšky, S tebou mne baví svět, Jak dostat tatínka do polepšovny, Mrázik, Pyšná princezná alebo Sám doma? Môžeme ich vidieť zas a zas, vždy rovnako rozosmejú, pobavia a prinesú ten nádherný vianočný pocit. Nikdy nevyjdú z módy a neohrozia ich ani tie nové filmy, ktoré sa točia.

Šialené nákupy

Pravdepodobne ste si to tento rok vyskúšali tiež. Idete si kúpiť tresku a dva rožky a okolo vás je hotové šialenstvo. Plné nákupné košíky jedla a pitia, naháňanie darčekov na poslednú chvíľu, stres a deti hádžuce sa o zem, lebo nebude nová Barbie ani Lego. Mnoho ľudí však preferuje minimalistické sviatky a nič nepreháňa.

Prečítajte si tiež:
89-ročná babička objavila fotografovanie a teraz baví internet. Čo všetko nájdete v jej záberoch?

https://www.instagram.com/p/B3Tma9oopoL/

Hudba, ktorá pohladí dušu

Možno vám z rádia zasa hrá Tichá noc alebo Last Christmas. Hoci ich počúvame od novembra, nikdy neomrzia a Vianoce bez nich si nevieme predstaviť. Ak vás nebavia filmy, zachránia to najkrajšie vianočné piesne, pri ktorých môžete čítať knižky od Ježiška.

Spomaľte. Nadýchnite sa a pozrite sa okolo seba. Nie je to nádhera? A bez čoho si Vianoce neviete predstaviť vy?

Prečítajte si tiež:

Minimalistické Vianoce lákajú čoraz viac ľudí: Zažite pravé čaro sviatkov aj vy!

Inšpirovali nás: sodao2.sk  diva.sk  dobrenoviny.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií