Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton siahla po módnom doplnu za 20eur. Mať ho môžeš aj ty

Kamkoľvek príde, spôsobí senzáciu. Nie len svojou krásou, pôvabom a správaním, ale aj tým, čo nosí oblečené. Kate Middleton je doslova módnou ikonou. A najnovšie spôsobila ošiaľ doplnkom, známej módnej značky Zara, ktorý si kúpila za menej ako 20eur.

Kate Middleton patrí k milovníčkam známych a luxusných módnych značiek. No napriek tomu z času na čas nakupuje aj v tam, kde bežní smrteľníci. Najnovšie sa rozhodla svoju outfit obohatiť o čiernu čelenku, ktorá patrí do zimnej kolekcie 2019 značky Zara.

Kate Middleton
©Jackson Chris/PA Wire/ABACA

Kate Middleton mení šatník

Kate Middleton je známa svojou záľubou v nosení pravých kožušín, kože, ako aj kožušinových klobúkov. Túto svoju závislosť si však musela odpustiť, nakoľko kráľovná Alžbeta II. vydala jasný príkaz a zakázala nosenie akýkoľvek doplnkov a oblečenia, ktoré pochádzajú zo zvierat. Je preto možné, že aj z tohto dôvodu siahla vojvodkyňa z Cambridge po zamatovo čiernej čelenke, ktorú zdobia tónované kamienky.

Účes, ktorý odhaľuje tvár Kate dodal aj vďaka tomuto doplnku manželke princa Williama dokonalý nádych. A samozrejme, najlepšie na tom je, že si rovnakú čelenu môže zakúpiť ktorákoľvek žena.

Sponky a čelenky, tredy doplnky do vlasov

Rok 2019 začal boomom sponiek a končí štýlovo, zamatovými čelenkami. Doplnky, ktoré sa nosili pred desiatkami rokov zažívajú znovuzrodenie a úspech.  Rovnako, aj počas týždňa módy ich vyzdvihovali vplyvní umelci. A navyše ich kombinovanie je veľky jednoduché.

Sponku si môžete pripnúť nie len do vlasov, ale aj na šaty. A je úplne jedno, na akú príležitosť sa práve chystáte. Do práce, na dôležité stretnutie, na drik alebo do spoločnosti. Základom je len vybrať vhodnú veľkosť, ktorá sa bude dokonale snúbiť s vašim outfitom. Najväčší úspech však jednoznačne zožnete,  ak siahnete po sponkách zdobených malými perličkami. Rovnako aj po sponkách z rôznymi nápismi.

Okrem sponiek zažívajú veľký návrat aj čelenky do vlasov. O ich návrat sa zaslúžila značka Prada. Tá ich predstavila vo svojej kolekcii jar/leto 2019. Nosiť môžete čelnky látkové, tenké, masívne ale aj zbobené kamienkami či perličkami. Je len na vás, v ktorej sa budete cítiť nalepšie.

Čítajte tiež:

Známy DJ urazil princeznú Charlotte: Čo na to Kate a William?

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií