fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton siahla po módnom doplnu za 20eur. Mať ho môžeš aj ty

Máte tip? napíšte nám mailom

Kamkoľvek príde, spôsobí senzáciu. Nie len svojou krásou, pôvabom a správaním, ale aj tým, čo nosí oblečené. Kate Middleton je doslova módnou ikonou. A najnovšie spôsobila ošiaľ doplnkom, známej módnej značky Zara, ktorý si kúpila za menej ako 20eur.

Kate Middleton patrí k milovníčkam známych a luxusných módnych značiek. No napriek tomu z času na čas nakupuje aj v tam, kde bežní smrteľníci. Najnovšie sa rozhodla svoju outfit obohatiť o čiernu čelenku, ktorá patrí do zimnej kolekcie 2019 značky Zara.

Kate Middleton
©Jackson Chris/PA Wire/ABACA

Kate Middleton mení šatník

Kate Middleton je známa svojou záľubou v nosení pravých kožušín, kože, ako aj kožušinových klobúkov. Túto svoju závislosť si však musela odpustiť, nakoľko kráľovná Alžbeta II. vydala jasný príkaz a zakázala nosenie akýkoľvek doplnkov a oblečenia, ktoré pochádzajú zo zvierat. Je preto možné, že aj z tohto dôvodu siahla vojvodkyňa z Cambridge po zamatovo čiernej čelenke, ktorú zdobia tónované kamienky.

Účes, ktorý odhaľuje tvár Kate dodal aj vďaka tomuto doplnku manželke princa Williama dokonalý nádych. A samozrejme, najlepšie na tom je, že si rovnakú čelenu môže zakúpiť ktorákoľvek žena.

Prečítajte si tiež:
Deti posadíme na stoličky a vytvárame v nich pohybový blok, ľudia u nás našli slobodu pohybu, hovorí Adrian Bartalos

Sponky a čelenky, tredy doplnky do vlasov

Rok 2019 začal boomom sponiek a končí štýlovo, zamatovými čelenkami. Doplnky, ktoré sa nosili pred desiatkami rokov zažívajú znovuzrodenie a úspech.  Rovnako, aj počas týždňa módy ich vyzdvihovali vplyvní umelci. A navyše ich kombinovanie je veľky jednoduché.

Sponku si môžete pripnúť nie len do vlasov, ale aj na šaty. A je úplne jedno, na akú príležitosť sa práve chystáte. Do práce, na dôležité stretnutie, na drik alebo do spoločnosti. Základom je len vybrať vhodnú veľkosť, ktorá sa bude dokonale snúbiť s vašim outfitom. Najväčší úspech však jednoznačne zožnete,  ak siahnete po sponkách zdobených malými perličkami. Rovnako aj po sponkách z rôznymi nápismi.

Okrem sponiek zažívajú veľký návrat aj čelenky do vlasov. O ich návrat sa zaslúžila značka Prada. Tá ich predstavila vo svojej kolekcii jar/leto 2019. Nosiť môžete čelnky látkové, tenké, masívne ale aj zbobené kamienkami či perličkami. Je len na vás, v ktorej sa budete cítiť nalepšie.

Čítajte tiež:

Známy DJ urazil princeznú Charlotte: Čo na to Kate a William?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií