fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Michael Jackson posielal Alžbete II. zúfale listy: Čo od nej chcel?

Máte tip? napíšte nám mailom

O mŕtvom kráľovi popu vychádzajú pravidelne na povrch nové a nové šokujúce informácie. Podľa tých najnovších posielal Michael Jackson kráľovnej Alžbete II. desiatky listov.  Čo od nej vlastne chcel?

V jednom z rozhovorov pre denník Daily Mail, blízky bodyguard zosnulého kráľa popu tvrdí, že Michael poslal kráľovnej Alžbete II. niekoľko listov. Ich text bol zúfalý a plný otázok. Jeho Veličenstvo mu však ani na jeden z nich neodpovedalo.

Michael Jackon posielal listy kráľovnej
Zdroj: Instagram

V posledných rokoch svojho života mal Michael Jackson na mysli iba jednu myšlienku: dostať sa do kontaktu s kráľovnou Alžbetou II. “Bol ňou ako posadnutý, “ tvrdí Matt Fiddes, ktorý počas desiatich rokov chránil Kráľa popu. Všetky lístky, ktoré jej adresoval, boli rovnaké a veľmi presne napísané.  Michael Jackson chcel, aby ho britská panovníčka vymenoval za rytiera. „Som najväčšou hviezdou na svete, prečo nie som sir Michael Jackson, čo sa deje,“ opisuje hlavný text listov bodyguard. Michael tiež veril, že titul získa aj vďaka jeho priateľstvu s princeznou Lady Di.

Sir Michael Jackson, sen ktorý sa nesplnil

„Michael bol vždy veľmi ambiciózny. Jediná vec, ktorú nemal a ktorá bola pre neho veľmi dôležitá, bolo uznanie kráľovnej,“ uvádza na adresu Michaela Matt. Zároveň tiež dodáva, že “Kráľ Popu nechápal, prečo mu kráľovná Alžbeta II. neposkytla toto privilégium. “

Od začiatku svojej vlády vyhlásila kráľovná Alžbeta II. za rytierov množstvo známych osobností ako Petra Jacksona, režiséra Pána prsteňov, hercov Rogera Moore a Pierce Brosnana, ktorí hrali Jamesa Bonda, Micka Jaggera, vodcu Rolling Stones, Paula McCartneyho , bývalého speváka Beatles, umelca Eltona Johna alebo dokonca aj majstra F1 Lewisa Hamiltona. Ale Michaelovi Jacksonovi, Kráľovi Popu, toto privilégium nikdy neudelila. Dokonca ho nenavrhla ani pred komisiu, ktorá sa udeľovaním titulov “Sir” zaoberá.

Michael Jackson sa dokonca stretol s vysoko postaveným britským politikom a žiadal ho o pomoc a rady, ako sa dostať ku kráľovnej a získať titul rytiera. Dokonca ho touto otázkou obťažoval aj niekoľkokrát denne prostredníctvom telefonátov. Napriek všetkému boli snaha a úsilie Michaela Jacksona zbytočné.

Čítajte tiež:

VIDEO: Will Smith podstúpil kolonoskopiu. Vyšetrenie vysielal na živo

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií