fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Čo znamená zvláštny prívesok, ktorý nosí na krku?

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton absolvovala v stredu 22. januára 2020 druhý deň svojej expresne rýchlej pracovnej cesty. Tá bola zameraná na podporu organizácií, ktoré sa venujú vývinu detí v predškolskom veku. Vojvodkyňa z Cambridge nezaujala iba svojím vzhľadom, ktorý podľa bulvárnych médií kopíruje od švagrinej Meghan Markle, ale aj náhrdelníkom, ktorý mala na krku.

Pocta ukrytá v kúsku zlata

V stredu sa Kate Middleton objavila na verejnosti s novou retiazkou, ktorú zdobil okrúhly prívesok. Ten bol vyrobený ako pocta a symbol, ktorý vojvodkyni pripomína jej tri deti. Princa Georga (6), princeznú Charlotte (4) a princa Louisa (19 mesiacov). Medailón zo žltého zlata je zdobený malým diamantom, pričom sú na ňom vyryté tri písmená : „G, C, L“, iniciály kráľovských detí, ktoré má s princom Williamom.

Ten šperk nieleže vystihuje Kate ako skvelú a milujúcu matku, ale aj dokonale dopĺňa význam jej pracovnej cesty. Tohtotýždňovú stredu venovala propagácii nového národného prieskumu o ranom detstve.

View this post on Instagram

Today The Duchess of Cambridge visited HMP Send to talk to some of the women she met during a visit to the prison in 2015 — who have since been successfully rehabilitated, released and are rebuilding their families, in addition to women currently at the prison. The Duchess heard about the work that the Forward Trust do at the prison in supporting clients to improve their relationships with friends and family, including reconnecting with children. Among those that The Duchess spoke with today was Kirsty, who she first met in 2015. Kirsty spent her childhood in and out of the care system. Following a series of adverse experiences, she turned to substance misuse and began a 10-year cycle of addiction and reoffending: • “While serving my sentence, I woke up one day and realised enough was enough. • I took myself to my drug and alcohol worker and asked for help. I was lucky enough to be sent to HMP Send for a fresh start. • The programme changed my life. In some of my darkest moments since, I have never turned back to drugs.” • What we experience in the earliest years – from in the womb to the age of five – is instrumental in shaping our future lives. The Duchess of Cambridge has spent time meeting with families across the country and hearing about the issues they deal with day-to-day, in addition to speaking with academics, experts, organisations and practitioners. It takes just 5 minutes to have your say in the biggest ever conversation on early childhood – click the link in our bio to answer the #5BigQuestions on the Under 5s.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Kate Middleton a šperky

Nie je jasné, či tento nádherný šperk dostala Kate Middleton ako vianočný darček, alebo to bolo prekvapenie od manžela k jej 38-narodeninám. V každom prípade autorom tohto náhrdelníka je známa šperkárka, Daniella Draper.  Tento kúsok je vyrobený z recyklovaného zlata a stojí takmer 1 270 EUR.

Nie je to však jediný osobný doplnok vojvodkyne z Cambridge. V roku 2014 zachytili novinári Kate Middleton s retiazkou, ktorú zdobil prívesok v tvare srdca. Na ňom boli vyryté iniciály jej najstaršieho syna, Georgea Alexandra Louisa, ako aj W, teda jej manžela, prica Williama. Tento prívesok bol darčekom od jej sestry Pippy Middleton, ktorý dostala v roku 2013 po narodení prvého dieťaťa.

Meghan Markle nezaostáva za Kate

Manželka princa Harryho, Meghan Markle, je rovnako ako Kate obrovským zástancom šperkov, ktoré vyjadrujú úctu a lásku k najbližším. Vovodkyňa zo Sussexu si nechala vyrobiť dva medailóny s písmenami H a A (pre Harryho a Archieho) od kalifornskej značky Mini Mini Jewels. Rovnako je tiež hrdou majiteľkou náhrdelníka s písmenom A, ktorý pre ňu vytvoril dizajnér značky Verse Fine Jewellery.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií