fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Keď si ozdobíš stromček marihuanou, Vianoce sú veľmi veselé. Až do určitého momentu…

Máte tip? napíšte nám mailom

Šťastné a veselé sa v tomto prípade mierne vymkli spod kontroly. Veselo pravdepodobne bolo, no toho šťastia sa pritrafilo menej. Jeden pár z anglického Gloucestershire si totiž svoj stromček okrem svetielok, guličiek a stužiek ozdobil aj rastlinami marihuany, ktoré rozostaval okolo neho. Žiadne intímčo pod stromčekom s cigaretkou v ruke sa však nekonalo – krásnu vianočnú atmosféru, ktorá v tomto dome nepochybne musela panovať, prekazili dvaja policajti (neskutoční, však??).

vianoce

Síce nevieme, či išli len tak náhodne okolo a zastavili sa na návštevu, alebo im niekto dal tip, podstatné je, že keď vošli do domu a zbadali stromček ozdobený všetkým možným, obklopený peknou zelenou rastlinkou, dvojicu zatkli pre podozrenie z pestovania konope a pri pokuse o útek im zabavili ďalšie drogy, ktoré u nich našli.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií