Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

#klochnito s nami!

Zapoj sa do výzvy #klochnito, v ktorej súťažíme o hodnotné ceny

Magazín Klocher sa v spolupráci s firmou Plantex zúčastnil na samozbere jahôd, ktoré putovali priamo k pacientom do Fakultnej nemocnice v Trnave. Iniciatíva je súčasťou výzvy #klochnito.

Je jedno, ako nás pojmete. Tak nejak nenáročne sme sa stretli s konkrétnym cieľom – posúvať ďalej náš magazín.

Milujeme písanie, googlenie a hľadanie nových zaujímavých tém. Prostredníctvom nášho webu vám okrem klasických správ, aktualít a noviniek zo Slovenska či zahraničia prinášame aj zaujímavé rozhovory a informujeme o nových projektoch.

Zdroj: Eva Jonisová

#klochnito a zapoj sa do výzvy

Mimoriadne blízke sú nám aj environmentálne a dobrovoľnícke témy, preto chceme ukázať mladým, ako pomôcť, ako urobiť dobrú vec. Preto výzva #klochnito.

V spolupráci s firmou Plantex sme sa zúčastnili na samozbere jahôd v Bučanoch, ktoré putovali priamo k pacientom do Fakultnej nemocnice v Trnave. Prečo to robíme? Pretože pomáhať treba. Pretože budeme radi, ak inšpirujeme aspoň jedného z vás.

Ak sa rozhodneš akokoľvek pomôcť aj ty, daj o sebe vedieť a do príspevku na Instagrame pridaj fotku či video s hashtagom #klochnito. Urobíš dobrú vec a zapojíš sa do výzvy, v ktorej súťažíme o hodnotné ceny!

[envira-gallery id=“85209″]

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií