Krava bola pri prevoze tak vydesená, až sa rozplakala. Čakal ju však iný osud, než čakala

Krava bola pri prevoze tak vydesená, až sa rozplakala. Čakal ju však iný osud, než čakala

Táto krava si po krušných chvíľach v dodávke uvedomila, že jej bude lepšie…

Ľudia, zvyknú vravieť, že milujú zvieratá, hoci sa nesprávajú ku všetkým s rovnakou láskou a úctou. Zatiaľ, čo si hýčkajú svojich psíkov alebo mačky, nemajú problém konzumovať mäso či iné živočíšne produkty, pri výrobe ktorých zvery žijú v nehumánnych podmienkach a čaká ich krutá a bolestivá smrť.


Takto malo úcty a pozornosti sa často dostáva aj hospodárskym zvieratám, pri ktorých zabúdame, že taktiež majú city. Príkladom takéhoto zaobchádzania je ak krava Emma, ktorá veľkú časť svojho života strávila v nedôstojných podmienkach na farme, ktorá bola zameraná na výrobu mlieka. Keď sa však táto farma zatvorila, väčšinu kravičiek čakal jasný osud – bitúnok. Presne na toto miesto myslela pri prevoze i Emma, ktorá svoje zdesenie nedokázala skrývať a z očí sa jej ronili slzy.

Našťastie ju postretol iný osud než predpokladala, pretože sa ju rozhodla kúpiť organizácia, ktorá pomáha kravám chovaným na mlieko. Keď ju vypustili z dodávky a uvidela zelené pastviny, na ktorých majú zvieratá voľný výbeh, pochopila, že ju čaká omnoho lepší život.

Dojemné, že? Preto myslí na to, že i zvieratá majú city a často sa im nedostáva toľko pozornosti a ľudského zaobchádzania než by malo.

Zdroj: youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Toto musíš vidieť! Takto by vyzerali zvieratá, keby mali oči vpredu!
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*