Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Celebrity zostarli zo dňa na deň! TOTO je aplikácia, ktorá ovládla Instagram aj slovenský šoubiznis

Aplikácia FaceApp, ktorá vás dokáže zostarnúť o niekoľko rokov, je najväčším trendom. Vyskúšali ju aj slovenské celebrity.

Aplikácia sa stala trendom doslova za noc. Aj keď FaceApp je na trhu už dlhší čas, tvorcovia ju nedávno výrazne aktualizovali. FaceApp je dostupný zdarma rovnako pre pre používateľov Androidov aj iPhonov. Stiahnuť si ju môžete teda bez obáv. Nie všetky funkcie sú však zadarmo dostupné.

Tá, vďaka ktorej sa z aplikácie stal fenomén, dostupná zadarmo je. Ide o akýsi filter, ktorý vašu tvár dokáže zostarnúť. Vy si tak môžete pozrieť, ako budete o niekoľko desaťročí vyzerať. Zaujímavosťou je, že výsledná podobizeň vyzerá naozaj reálne. Možností má však aplikácia viacero. Môžete si napríklad meniť farbu vlasov, pridať fúzy, bradu, okuliare či dokonca úsmev. Princíp fungovania je jednoduchý. Fotku, ktorú chcete použiť, nahráte do aplikácie a následne si ju môžete zadarmo uložiť do vášho telefónu.

To, že aplikácia baví celý Instagram, dokazujú aj profily známych celebrít. Mnohí z nich túto aplikáciu už vyskúšali a pochválili sa fotkami na svojich účtoch. Medzi používateľmi aplikácie sa objavil napríklad Sajfa, Rytmus či Joe Trendy. 

Pozrite sa, ako budú vyzerať o niekoľko rokov:

https://www.instagram.com/p/B0AVV5bl-xj/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

https://www.instagram.com/p/B0Av8yBIZ8r/?utm_source=ig_web_copy_link

FaceApp nemohol uniknúť ani sarkastickej stránke Zomri, kde sa tiež okamžite objavilo niekoľko známych osobností. 

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií