fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kvalitná muzička do uší #1: Týchto 10 skladieb je presne podľa gusta milovníkov trapu

Máte tip? napíšte nám mailom

Vítame ťa v úplne prvej časti série kvalitnej muzičky do uší. Čo môžeš od tejto série očakávať ti mierne načrtne už tento premiérový diel.

Na začiatok potešíme milovníkov elektronickej hudby, ktorá sa dostáva pomaly, ale isto na vrchol rebríčka hudobných štýlov a týmto faktom vôbec nehodnotíme ani neodhadzujeme ostatné žánre. Aj hudba medzi sebou bojuje, no hlavnou jej úlohou je spájať. Ako povedal Heinrich Heine: ,,Hovoriť o hudbe je ako tancovať o architektúre.

V úvodnom dieli dostali miesto autori ako Unlike Pluto či Mickey Valen, ktorých skladby publikoval jeden z najznámejších YouTube kanálov na svete menom Trap Nation priamo zameraný na hudbu elektronického štýlu Trap. Viac-menej nový žáner naberá na popularite a sním aj pribúda počet autorov, ktorí sa jeho tvorbe venujú. Dnes ti pre uši ponúkame 10 vybraných skladieb, ktoré ocenia aj ľudia s iným šálkom kávy.

Unlike Pluto – Worst In Me

Mickey Valen – Wildcard

Yuna – Crush ft. Usher (josh pan & Whethan Remix)

Kap Slap – Gone (feat. Ezi)

BOXINLION – Black and White (feat. MJ Ultra)

Two Feet – Go F*ck Yourself

Clean Bandit – Rockabye ft. Sean Paul & Anne-Marie (SHAKED Remix)

Charlie Puth – We Don’t Talk Anymore ft. Selena Gomez (BOXINLION Remix)

Sia – The Greatest ft. Kendrick Lamar (BOXINLION Remix)

smle – Overflow (feat. Helen Tess)

 

Prečítajte si tiež:
Mária Čírová spieva v novom singli o tom, že každý je "UNIKÁT"!
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií