fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Legendárni KAKAOvníci Vanek a Adamec hlásia comeback!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak patríte k tým, ktorí vyrastali v 90. rokoch, tak si určite spomínate na obľúbenú detskú reláciu Kakao s moderátormi Igorom Adamcom a Martinom Vanekom. 

Moderátori spoločne s kúzelníkom Máriom prinášali reláciu pre najmenších a školopovinných, ktorá bola plná zábavy, súťaží a kúzel. Zohratá dvojica sa deťom prihovárala pravidelne v sobotné rána.

Zábavnej relácii sa v deväťdesiatych rokoch darilo, malým divákom prinášala rozprávky, vzdelávali ich rôznymi reportážami a nechýbali ani zaujímaví hostia. Po rokoch sa z obrazoviek vytratila.

Za pár dní však zažije svoj návrat. Herci totiž oznámili, že sa svoju šou rozhodli vzkriesiť z mŕtvych. Nebude sa to však diať na televíznych obrazovkách ako v minulosti, relácia Kakao sa má presunúť na divadelné dosky.

Igor Adamec (55) a Martin Vanek (52) pri príležitosti dňa detí plánujú so svojím programom navštíviť Bratislavu a Košice. „Hrávali sme to v divadle aj počas televíznej éry, aj po nej, potom sme prestali. Dostali sme teraz echo od agentúr, že je po tom dopyt, tak to ideme skúsiť. Bude to veľmi interaktívne, ale obnovujeme len to, čo bolo. Naši diváci majú dnes 35 rokov a už majú svoje deti, ktoré to nemali možnosť vidieť,“ povedal pre Nový čas Adamec.

Prečítajte si tiež:
15 röntgenových snímkov zvierat. Krtko ťa vydesí a tučniak má kolená!

Zdroj: topky.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií