fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Leonardo DiCaprio získal za film Revenant Zlatý glóbus. Podarí sa mu konečne získať aj Oscara?

Máte tip? napíšte nám mailom

Výborný hollywoodský herec Leonardo DiCaprio sa preslávil viacerými skvelými filmami ako napríklad  Veľký Gatsby, Vlk z Walk Street, Počiatok, Prekliaty ostrov či Titanic.

V súčasnosti sa medzi verejnosťou hovorí najmä o dobrodružnom westerne Revenant: Zmŕtvychvstanie, v ktorom Leonardo stvárnil skúseného vodcu Huga Glassa. Ten je spolu so svojím synom na výprave s lovcami kožušín, keď sa stane niečo neočakávané. Viac už prezradí trailer k filmu, ktorý získal 12 nominácií na Oscara.

Zaujímavosťou tohto filmu je samotné stvárnenie herca a jeho rán, ktoré vyzerajú ako reálne. Maskér Duncan Jarman strávil prípravou replík rán na Leonardovej koži 5 hodín.

leonardo-dicaprio-the-revenant-1

Herec Leonardo DiCaprio je známy tým, že aj napriek svojej skvelej hereckej kariére nezískal ani raz ocenenie Oscar a to aj napriek tomu, že mal už viacero filmov nominovaných na toto ocenenie. Medzi nimi:
•    2016 – Revenant Zmŕtvychvstanie
•    2014 – Vlk z Wall Street
•    2007 – Krvavý diamant
•    2005 – Letec
•    1994 – Čo žerie Gilberta Grapea

Verme, že tento rok sa to Leovi konečne podarí.

Prečítajte si tiež:
Vyberáme 7 hororov, v ktorých herci podali skvostný chladivý výkon

[yop_poll id=”1″]

Foto: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií