fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Malé dievčatko prekvapilo na narodeniny svojho obľúbeného smetiara. Hádaj ako…

Máte tip? napíšte nám mailom

Nezvyčajné kamarátstvo dievčatka a smetiara

Smetiari sa pravidelne vracajú k našim domom, aby vyniesli koše. Je to ich práca a pre ľudí nie je ničím výnimočný ten deň, kedy sa smetiarske auto s hukotom objaví na ceste a na všetky strany sa z neho rozbehnú páni v reflexných vestách. No pre malú 3-ročnú Brooklyn je deň odvozu smetí malým sviatkom. Jeden smetiar je totiž jej najlepší kamoš. 🙂  Každý štvrtok dievčatko netrpezlivo vyčkáva na ulici a nevie sa dočkať, kedy konečne príde.

Brooklyn

“Každý štvrtok som plná radosti, keď vidím, že náš skvelý smetiar Delvar sa na čakajúcu Brooklyn usmeje a zatrúbi jej. A dnes Brooklyn držala v rukách zabalený cupcake k Delvarovým narodeninám a čakala naňho. Keď sa objavil na našej ulici, rozbehla sa na roh za ním. Zastavil, vystúpil z auta a venoval nám veľký úprimný úsmev. Brooklyn takmer nedýchala, keď mu podávala tortičku. Vysvetlila som mu, že pre ňu je každý štvrtkový vývoz odpadu špeciálny deň,” hovorí mama malej Brooklyn.

O týždeň však prišlo prekvapenie aj zo strany smetiara Delvara. Priniesol totiž darček pre Brooklyn, ktorá oslavovala narodeniny o týždeň neskôr, ako on. Dievčatko aj jej mama boli nadšené a šťastné, pretože nie každý človek by spravil pre malé dieťa takúto láskavosť.

Prečítajte si tiež:
Horehronie už má svoju značku kvality, hrdia sa ňou aj tieto legendárne buchty, ktoré musíte ochutnať

Delvar

Thx

Delvar and Brooklyn

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií