Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dajte si do tela: 5x VIDEO workout, ktorý za pár minút zatočí s vaším tukom

Workout celého tela môže vyzerať všelijako. Niekedy naň stačí len zopár minút. A presne také cviky prinášame v tomto článku v podobe videí.

Pokračovanie pod reklamou

1. 20-minútový tréning od Pamely Reifovej

Toto celotelové cvičenie môžete robiť kedykoľvek a kdekoľvek. Nepotrebujete naň žiadne vybavenie ani závažia. Zacieľujete ním na svaly celého tela a poriadne sa zapotíte. Výhodou je, že môžete cvičiť spolu s videom. Odpočítava totiž presný čas aj s prestávkami. Tento tréning by ste však mali počas týždňa vy striedať aj s inými, ktoré sú zamerané na jednotlivé časti tela.

2. 20-minútovka od MadFit

Tento workout z vás vyšťaví všetok tuk. Tieto intenzívne cviky môžete cvičiť v pohodlí domova. Rovnako, ako aj pri predošlom videu, nepotrebujete naň žiadne pomôcky ani činky. Práca s vlastnou váhou dokonalo precvičí všetky svaly, až budete mať pocit, že horia.

3. 25-minútový tréning od Chloe Tingovej

Toto cvičenie celého tela zahrieva a rozťahuje ľudské svalstvo. Jeho výhodou je, že je vhodné aj pre ľudí, ktorí majú vysokú nadváhu alebo problémy s chrbticou či kĺbmi. Môžete to všetko totiž cvičiť aj bez skákania. Tento workout celého tela je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, tak smelo do toho.

4. 30 minút tancu od POPSUGAR Fitness

Ak vás obyčajné cviky nudia a chcete niečo viac, túžite po zábave a milujete tanec, tento workout vám odporúčame všetkými desiatimi. Hip-hop Tabata je v podstate cvičenie na hudbu, pri ktorom nielen že spálite nejaké tie kalórie, ale si aj zatancujete. Cvičenie nebolo nikdy také zábavné a je vhodné aj pre začiatočníkov.

Pokračovanie pod reklamou

5. 40-minútový tréning s Heather Robertsonovou

V tomto komplexe cvičení nájdete 40 rôznych cvikov na zahriatie tela a rozcvičku pred aj po tréningu. Tiež nepotrebujete žiadne činky ani závažia. Stačí vlastné telo a chuť do cvičenia. Tieto cviky spoľahlivo precvičia všetky svaly a okrem toho spália aj veľa tuku.

Skúste tiež workout, vďaka ktorému sa dopracujete k vysnívanému zadočku.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií