fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Manželka Milana Lučanského: Bolo naozaj za ťažko vyvesiť čiernu vlajku nad budovou ministerstva vnútra a vzdať mu tak úctu?

Máte tip? napíšte nám mailom

Pár dní po smrti bývalého policajného ex prezidenta Milana Lučanského sa k jeho smrti vyjadrila prvýkrát aj jeho manželka Martina Lučanská. Na sociálnej sieti Facebook napísala, že jej život stratil zmysel a bolesť, ktorú drží v sebe je natoľko ťažká, že len vďaka svojim deťom dokáže ustáť túto situáciu, tie sú jej v tejto chvíli najväčšou oporou.

,,Nemám silu sa vyjadrovať k momentálnej situácii o smrti môjho manžela bez ktorého môj život stratil zmysel a bolesť, ktorú držím v sebe je natoľko ťažká, že len vďaka svojim deťom, ktoré sú mi v tejto chvíli najväčšou oporou dokážem ustáť toto najťažšie obdobie môjho života.

Ale, môj posledný deň s manželom 29.12.2020, deň pred jeho smrťou kedy mi “DOVOLILI” si k jeho lôžku, som ešte netušila, že to bude ten najhorší a zároveň posledný deň s nim…

“KÝM JA SOM MALA ZA CHRBTOM MIKULCOVE KOMANDO pri posteli môjho muža, V NEPRESTRELNYCH VESTÁCH A SO SAMOPALMI V RUKE, pán minister vnútra R. Mikulec sa zabával na chate v Martine na Martinských holiach, kde je do dnešného dňa. A tak sa pýtam sama seba to naozaj chcem tak veľa, aby niekto tak kompetentný, ako je minister vnútra R. MIKULEC v demokratickej krajine, ktorý zabezpečuje bezpečnosť a poriadok v nej mu bolo naozaj za ťažko vyvesiť čiernu vlajku nad budovou ministerstva vnútra a vzdať mu tak úctu na počesť jeho pamiatke..??? Píše na sociálnej sieti Lučanská.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií