Hovorí o chudobe, no sám má príjem, o ktorom sníva každý Slovák. Koľko zarába Kotleba?

Hovorí o chudobe, no sám má príjem, o ktorom sníva každý Slovák. Koľko zarába Kotleba?

Marián Kotleba, ktorý okrem iného často hovorí o chudobe na Slovensku, chudobou netrpí ani len zďaleka.

V Banskobystrickom samosprávnom kraji to s blížiacimi voľbami začína poriadne vrieť. Nezávislý kandidát na župana tohto kraja, Stanislav Mičev, sa totiž rozhodol prezradiť mesačný príjem súčasného “vládcu” BBSK, ktorým je Marián Kotleba. No a ten veru núdzou netrpí…


Mičev začal prostredníctvom sociálnej siete vyzývať poslanca NRSR, predsedu ĽSNS a župana BBSK v jednej osobe vyzývať k tomu, aby svojim voličom a občanom “svojho” kraja, aby zverejnil, o akú sumu si mesačne prilepší. Kopec funkcií a prázdne reči, to je Marián Kotleba! Prezradí nám, koľko mesačne zarába zo svojich verejných funkcií a našich daní? Ak nie, urobím to vo štvrtok popoludní za neho…,” takto znela výzva Kotlebovho protikandidáta.

img_6073

Kotleba sa však nemal k tomu, aby svoj príjem zverejnil a tak Mičev, ktorý ho má v žalúdku kvôli tomu, že vykonáva množstvo funkcii a len 5% z toho, čo zarobí pochádza z platu župana BBSK, tak spravil zaňho.

img_6074

“Len 5% z tohto príjmu pochádza zo župy a rovnakým percentom sa venuje úradu a občanom Banskobystrického kraja. Zároveň chcem, aby v každom okrese bol jeden takýto bilboard. Pomôžte mi otvoriť oči našim spoluobčanom…,” napísal Stanislav Mičev vo svojom facebookovom príspevku. To, či zverejnenie Kotlebovho príjmu, odradí jeho voličov od opätovného zvolenia do funkcie ukáže čas.

 

 

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Okoloidúci prezradili, koľko dolárov stál ich outfit. Aká je skutočná cena štýlu?
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*