fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Martina Lučanská: Videla som jeho hlavu a krk. Ten bol mimochodom úplne čistý bez šrámov po údajnom obesení

Manželka bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského, Martina Lučanská neverí verzii o samovražde vo väzobnej cele.

Máte tip? napíšte nám mailom

„Milan sa pobil počas svojho života nespočetnekrát. Jeho zásada bola nikdy nezačať, ale ubrániť sa. Bol športovec s urastenou postavou a znalosťami bojových umení. Nebol už však v takej kondícii ako pred rokmi a už nebol ani ten istý mladík,“ informuje Lučanská na sociálnej sieti.

Ďalej píše, že jej manžel mohol byť vo väzobnej cele napadnutý. Opisuje, že ak sa na neho vrhli štyria dozorcovia s obuškami a kondičkou, nemal jej muž šancu.

Lučanská tiež priznáva, že jej manžel sa vzhľadom na svoju povahu a situáciu, v ktorej bol, ani nepriznal. Podľa jej slov by išlo o ublíženie verejnému činiteľovi a to by mu len uškodilo a po druhé vedel, že tam vnútri je iný svet a pravdepodobne by sa pobil opäť.

„Ja som ho však videla na smrteľnej posteli. Nesmela som ho odokryť, lebo inak sa mi jeho “po zuby ozbrojení ochrankári” zo ZVJS vyhrážali, že mi viac nedovolia, aby som pri ňom bola. Prečo sa asi tak báli, aby som videla jeho telo? Jediné, čo som videla, bola jeho hlava a krk. Ten bol mimochodom úplne čistý bez šrámov po údajnom obesení,“  informuje Lučanská. Pripomína, že rodina čaká ešte na výsledky pitvy a dúfam, že ich dostanú skôr ako médiá.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií