fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry: Prečo odmietli udeľovať cenu Oskara za 2020?

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry a Meghan Markle sa vyhýbajú vystupovaniu na verejnosti. Zo svojho prenajatého luxusného sídla urobili doslova vojenské opevnenie a najnovšie odmietli ponuku, po ktorej túžia mnohí ľudia.

Princ Harry a Meghan Markle sa rozhodli od ich odchodu z kráľovskej rodiny prvýkrát verejne vystúpiť. V piatok 7. februára sa zúčastnili na konferencii v Miami, kde princ Harry hovoril o svojich psychických problémoch, ako aj o tom, že už tri roky navštevuje psychoterapeutov. Napriek tomu, že médiá aj verejnosť očakávali, že po tomto vystúpení sa pred zrakmi ľudí objavia častejšie, opak je pravdou. Manželia zo Sussexu odmietli v nedeľu večer cestovať do Los Angeles, aby sa zúčastnili na odovzdávaní Oscarov. Rodičia malého Archieho boli požiadaní, aby odovzdali jedno z najočakávanejších ocenení.

Princ Harry a Meghan Markle na červenom koberci

Mohlo to tak byť, keby… Podľa informácií anglického týždenníka Hello! zverejnených 7. februára 2020, Akadémia vraj ponúkla manželom zo Sussexu, aby odovzdali ocenenie za najlepší film na slávnostnom ceremoniáli. Ten sa mal uskutočniť v nedeľu 9. februára večer v Los Angeles. „Harry aj Meghan Markle boli touto žiadosťou poctení, ale pozvánku odmietli,“ uviedol zdroj časopisu, ktorého príležitostné vyjadrenia sú vždy pravdivé.

Prečítajte si tiež:
Je voda v lietadle skutočne pitná? Letuška prezrádza, či by sa z nej sama napila

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sú napriek tomu neustále pripútaní k filmovému priemyslu. Bývalá herečka, Meghan Markle, je známa svojou úlohou v sérii Suits. Ako dcéra bývalého šéfa osvetlovačov sa neustále pohybovala medzi hviezdami filmového plátna. Minulý rok v júli, počas premiéry filmu Leví kráľ, využil princ Harry príležitosť a pred riaditeľom spoločnosti Disney ocenil dabingový talent svojej manželky.  Nenápadný návrh prešiel v tom čase takmer bez povšimnutia, ale vzhľadom na Megxit nadobudol úplne nový rozmer.

Čo Sussex pripravuje?

Stretnúť sa s významnými členmi kráľovskej rodiny je obrovská česť. Napriek tomu, že Meghan Markle ani Harry nimi už nie sú, ich prítomnosť by potešila mnohých. Obaja sa však rozhodli povedať rázne nie. Chránia seba a svoju rodinu, alebo je to len ďalší výmysel, ako upútať pozornosť, pretože pripravujú niečo veľké?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií