fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry zverejnili tajnú fotografiu z ich svadby

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a princ Harry sa snažia chrániť svoje súkromie a vyhýbať sa bulvárnym novinárom a médiám. Tentokrát však urobili výnimku a verejnosti odhalili dlho utajovaný záber z ich svadby. 

Meghan Markle a princ Harry tvoria oficiálne pár už takmer tri roky. Po niekoľko mesačnom randení prišla nečakaná žiadosť o ruku bývalej americkej herečky. Po nej zásnuby a veľkolepá svadba, ktorú sledoval celý svet. Odvtedy sú Meghan a Harry pod drobnohľadom verejnosti a médií. Obaja sa však snažia chrániť svoje súkromie,  preto nezverejňujú ani fotografie z ich súkromného života. Teda až na jeden deň v roku, kedy urobia výnimku.

Zdroj: purepeople.com @instagram, sussexroyal

27. november, výnimočný deň Meghan Markle a Harryho

Každé výročie zásnub tohto mladého páru je príležitosťou doplniť ich rodinný album zdieľaný s verejnosťou o niekoľko fotografií, pričom niektoré z nich sú úplne neznáme. Inak tomu nebolo ani tento rok. V stredu, 27. novembra, sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu podelili o doposiaľ nezverejnenú fotografiu z ich svadby. Čiernobiely záber, z ktorého vyžaruje nesmierna láska a radosť, sprístupnili na svojom Instagramovom účte. Okrem nej svojim sledovateľom pridali aj ďalšie dve fotografie. Prvá v poradí je tá, ktorá vznikla v deň oznámenia ich zásnub. Druhou je už spomínaná utajená svadobná fotografia a na tretej môžme vidieť oboch manželov, kde v náručí držia svojho prvorodeného syna, Archieho.

Tajná fotografia kráľovského páru

Doposiaľ nezverejnený záber zo svadobného dňa Harryho a Meghan bol vytvorený obľúbeným fotografom tohto kráľovského páru, Chrisom Allertonom. Čiernobiela fotografia vznikla 19. mája 2018 na zámku Windsor. Obaja manželia na nej pôsobia uvoľnene a šťastne. Meghan má oblečené slávne svadobné šaty, ktoré pre ňu navrhla Clare Waight Keller.

Meghan a Harry na dovolenke

Po mesiacoch kráľovských povinností a silnom tlaku bulvárnych médií sa Meghan Markle a princ Harry rozhodli dopriať si oddych. Najbližšie týždne strávia s matkou 38-ročnej bývalej americkej herečky, Doriou Raglandovou. Avšak zdroj blízky kráľovskému páru uviedol, že ich pôvodné plány sa zmenili a miesto návštevy starej mamy malého Archieho sa rozhodli pre oddych v súkromí. To, kde sa Harry a Meghan momentálne nachádzajú, nie je známe. Jedna vec je však istá. Vianoce nebudú tráviť spolu s kráľovnou Alžbetou II.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií