fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Milujete seriál Dva a pol chlapa? Toto je 7 vecí, ktoré ste o ňom zrejme netušili

Máte tip? napíšte nám mailom

Populárny seriál Dva a pol chlapa pozná takmer každý. Poznáte však aj zaujímavosti, ktoré sú súčasťou tohto seriálu? Dnes vás na 7 z nich upozorníme.

 

1. Falošný oceán

Ak ste si mysleli, že oceán, ktorý vidíte z domu sebavedomého milionára Charlieho Harpera, nie je skutočný. Ide totiž iba o plátno s fotografiou oceánu, pričom efekt morských vĺn vytvára niekoľko svetiel. V niektorých scénach si túto skutočnosť mohli pozornejší diváci všimnúť.

2. Seriál skoro premenovali

Potom, ako sa z malého Jake Harpera stal zrelý muž, sa uvažovalo o zmene názvu. Herec Angus T. Jones totiž narukoval do armády, a tak by názov Dva a pol chlapa nemal zmysel bez chýbajúcej polovičky…

3. Charlie Sheen nevie hrať na klavír

Ak si sa nazdával, že herec Charlie Sheen, ktorý v seriáli stvárňuje boháča Charlieho, vie hrať na klavír, tak sa mýliš. Aj keď sa jeho hlavná postava živí tým, že skladá reklamné zvučky, herec nevie hrať na klavíri. Zaujímavosťou je, že v scénach sa objavuje fungujúci klavír.

Prečítajte si tiež:
Sú to vôbec ony?! Známe herečky z péčka sa ukázali bez make-upu

4. Úvodnú pieseň herci v skutočnosti nespievajú

Chytľavá a legendárna úvodná pieseň k seriálu Dva a pol chlapa je dobre známa azda všetkým fanúšikom tohto seriálu. Zaujímavosťou však je, že ju nespievajú predstavitelia Alana, Jakea a Charlieho, ako sa to z úvodnej dokrútky môže zdať. Opäť ide o veľké prekvapko, pretože pieseň bola nahratá spevákmi v štúdiu a herci v úvodnej scéne iba otvárajú ústa.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

Populárny seriál Dva a pol chlapa pozná takmer každý. Poznáte však aj zaujímavosti, ktoré sú súčasťou tohto seriálu? Dnes vás na 7 z nich upozorníme.

 

5. Judith a jej neznáma práca

Ak sa pozrieme na seriál detailnejšie, zistíme, že bývala manželka Alana Harpera je veľmi neznámou osobou. Aj keď v seriáli vystupuje ako potvora, nič viac o nej v podstate nevieme. Záhadnou ostáva totiž jej profesia, pretože tá sa nikdy nespomína. Kto vie, možno žije z Alanových alimentov, ktoré jej posiela…

6. Hlavní hrdinovia nemajú radi svoju mamu

Aj keď je to zvláštne, hlavní hrdinovia tohto úspešného seriálu nemajú radi svoju matku. Ak sa aj vy pýtate, prečo je tomu tak, tak vám to dnes prezradíme. Nejde vôbec o náhodu, ale o cielený krok. Jeden z tvorcov seriálu Chuck Lorre totiž podobné patálie prežíval so svojou mamou, a tak sa s nami chcel o ne prostredníctvom tohto seriálu podeliť.

Prečítajte si tiež:
Separ ukázal archívnu fotku z roku 2003! Takto vyzeral aj spolu s Dame-m

7. Fungujúca chladnička

Väčšina z vás dobre vie, že vo viacerých filmov existuje veľa rekvizít, ktoré sa reálne nepoužívajú. Chladnička vo filme Dva a pol chlapa však nebola iba rekvizitou, ale používala sa naozaj. Bola plne funkčná s reálnymi potravinami a zrejme slúžila pre celý štáb.

Foto: Flickr

Zdroj: www.expres.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií