Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladá žena sa vybrala na nákupy, ktoré jej otvorili oči: „Prosím, toto nikdy nerobte,“ odkazuje ženám z celého sveta

Dievčina, ktorá sa vybrala na nákupy, rýchlo pochopila dôležitú vec, ktorú si nenechala pre seba, ale podelila sa o ňu prostredníctvom internetu so ženami na celom svete.

Mira Hirsch je mladá žena, ktorá určite nepatrí k tým, ktoré sú kosť a koža. Je zástankyňou toho, že žena má byť, ako sa hovorí, „krv a mlieko“ a snaží sa ženy inšpirovať k tomu, aby sa mali rady také, aké sú a aby ich životný štýl bol zdravý a nie vyhrotený.

Táto dievčina sa rozhodla ísť na nákupy do nákupného centra, kde sa rozhodla spraviť malý experiment s oblečením. Vyskúšala si dvoje nohavíc, pričom obe boli rovnakej konfekčnej veľkosti, no z rozdielnych obchodov. Tento svoj pokus nafotila a zverejnila ho na svojom Instagrame, kde ho zdieľala so silným popisom, ktorý by si mali prečítať všetky ženy.

mmmm

„Nenechajte sa definovať číslom. Našla som dva páry nohavíc s rovnakou veľkosťou v dvoch rozdielnych obchodoch. Gaštanové mali štítok “FIT” a mätové nemali žiadny. Oboje nohavice boli moja veľkosť a ako vidíte na fotografií, prvé som nemohla zapnúť, zatiaľ čo druhé mi boli troška voľné. Stáva sa to mnohým, hľadáte niečo v obchode, zistíte, že to neoblečiete a cítite sa smutné a škaredé. Prosím, nerobte to! Nesnažte sa zapadnúť do ideálnej veľkosti, pretože taká neexistuje. Kto sa, dopekla, stará o to, akú veľkosť nosíte? Kombinujte štýly, vzory, farby, veľkosti. Buďte originálna a jedinečná a milujte svoje telo a seba takú, aká ste!“ odkazuje Mira všetkým dievčatám a ženám.

 

 

 

Zdroj: Instagram

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií