fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladý rapper Kemal venoval svoj najosobnejší song zosnulému starému otcovi

Máte tip? napíšte nám mailom

V roku 2013 mu jeho starý otec zomrel pred očami. Všetky spomienky, ktoré s ním mal, ho nenechali chladným a rozhodol sa, že mu venuje jeden song z jeho tvorby.

Zo začiatku mladý neskúsený rapper nevedel poriadne trafiť ani beat. Začal trénovať, písať texty a pod svoje krídla ho zobrali rapper Dr. Real a Raven. Ich spolupráca vtedy nabrala iný rozmer. 2. februára vydal Kemal svoj prvý oficiálny projekt ČSSMD EP, kde sa nachádza 6 pesničiek, spravili sa čierne mikiny s nápisom Kemal, a pred týždňom vyšiel klip na prvú skladbu z ČSSMD EP s názvom “Aké by to bolo”.

V jeden večer som bol smutný, chýbal mi dedko, tak som to tak napísal a aj podal ako som to cítil  🙂 verím že je na mňa hrdý. 

 

Kemal už plánuje svoj druhý album
Kemal už plánuje svoj druhý album

 

Mladý rapper Kemal už teraz plánuje svoj druhý album, ktorý by mal vyjsť v decembri. Mal by sa volať 1:00 ‘.   V Septembri/októbri vyjde 1:00 (prológ), ktorý by mal povedať o albume veľa.

Kemal – Aké by to bolo

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií