fbpx
Modelka si “na tajňáša” fotila nahého kolegu, fotky potom zverejňovala na feministickej stránke. Ide preto za mreže

Modelka si “na tajňáša” fotila nahého kolegu, fotky potom zverejňovala na feministickej stránke. Ide preto za mreže

S týmto určite nerátala.

Juhokórejská modelka aktov ide za mreže. Súd ju tam poslal preto, že si tajne fotila svojho nahého mužského kolegu a fotografie úmyselne zverejňovala na internete.

Informovala o tom agentúra Yonhap.

Súd v Soule odsúdil 25-ročnú modelku, ktorú identifikovali len jej priezviskom Ahn, na 10 mesiacov väzenia. Zároveň jej nariadil podstúpiť 40-hodinové výchovné školenie o sexuálnom násilí.

“Obvinená nezvratne poškodila osobnú dôstojnosť obete a zaslúži si trest, z pohľadu dopadov ktoré jej činy majú na život obete,” vyhlásil súd.

Voči modelke vzniesli obvinenie v máji za to, že si vyhotovovala nahé fotky bez súhlasu obete počas hodín kreslenia aktov na univerzite v Hongiku. Následne ich zverejňovala na radikálnej feministickej webstránke.

Mladá žena polícii povedala, že ju kolega nahneval počas ich hádky ohľadne zdieľania priestorov, vyhradených pre odpočinok modelov. Muža pritom stretla prvýkrát v živote práve v deň incidentu.

Podľa vlastných slov žena takisto nečakala, že zverejnenie fotiek nahého modela aktov bude až “tak veľký problém”.

Zdroj: http://www.teraz.sk/zahranicie/korea-modelku-aktov-odsudili-na-10-mesia/342315-clanok.html

Foto: http://img.yonhapnews.co.kr/photo/yna/YH/2018/05/12/PYH2018051202730001300_P2.jpg

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Donald Trump si pozval do Bieleho domu Kim Kardashian. Nebudete veriť, o čom táto dvojica rokovala
Google+ Linkedin

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.