fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Modelka si “na tajňáša” fotila nahého kolegu, fotky potom zverejňovala na feministickej stránke. Ide preto za mreže

Máte tip? napíšte nám mailom

S týmto určite nerátala.

Juhokórejská modelka aktov ide za mreže. Súd ju tam poslal preto, že si tajne fotila svojho nahého mužského kolegu a fotografie úmyselne zverejňovala na internete.

Informovala o tom agentúra Yonhap.

Súd v Soule odsúdil 25-ročnú modelku, ktorú identifikovali len jej priezviskom Ahn, na 10 mesiacov väzenia. Zároveň jej nariadil podstúpiť 40-hodinové výchovné školenie o sexuálnom násilí.

“Obvinená nezvratne poškodila osobnú dôstojnosť obete a zaslúži si trest, z pohľadu dopadov ktoré jej činy majú na život obete,” vyhlásil súd.

Voči modelke vzniesli obvinenie v máji za to, že si vyhotovovala nahé fotky bez súhlasu obete počas hodín kreslenia aktov na univerzite v Hongiku. Následne ich zverejňovala na radikálnej feministickej webstránke.

Mladá žena polícii povedala, že ju kolega nahneval počas ich hádky ohľadne zdieľania priestorov, vyhradených pre odpočinok modelov. Muža pritom stretla prvýkrát v živote práve v deň incidentu.

Podľa vlastných slov žena takisto nečakala, že zverejnenie fotiek nahého modela aktov bude až “tak veľký problém”.

Zdroj: http://www.teraz.sk/zahranicie/korea-modelku-aktov-odsudili-na-10-mesia/342315-clanok.html

Foto: http://img.yonhapnews.co.kr/photo/yna/YH/2018/05/12/PYH2018051202730001300_P2.jpg

Prečítajte si tiež:
Umelec, ktorý prišiel o ruku, dostal ako prvý na svete tetovaciu protézu
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií