fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Monika Beňová ohuruje: zverejnila fotky týždeň po pôrode!

Máte tip? napíšte nám mailom

Monika Beňová sa už viac ako týždeň vytešuje z dcérky, ktorej dala meno Lea.

,,Naša Lea mala v nedeľu týždeň a dostala od veľkého brata a Grétky plyšačikov a také “múdre” hračky všelijaké a prísľub že ju Maťo bude celý život rozmaznávať, potom svoju prvú narodeninovú tortu- plienkovú, od tery Eriky a uja Ľuba, od Taničky dupačky a malú žirafku, od Lacka tepláčky a pyžamko a tak.. od tatina a maminky veľkú pusu a stískanie.”

Niekedy keď spí, a micinka spí vlastne stále s výnimkou toho, keď papá ( lebo to ostatné robí tiež pospiačky) na ňu len tak pozerám a buď plačem, alebo sa snažím plač prehltnúť  tá láska k nej je dojemná.”

“Tento rok je zvláštny, je rokom katarzie, rokom zaťažkávajúcim ale zároveň očistným a odmeňujúcim v mnohých ohľadoch. Každému čo jeho je, povedali by múdri učenci.”

“Tak nech je pre vás, priatelia, spravodlivo prajný,” popísala Beňová.

Tesne po pôrode napísala Beňová na Facebook: ,,1.11.2020 si vybrala naša dcérka a ráno o 8,30 prišla na svet. Moj muž bol pritom a povedal len, bože tá je nádherná. Podľa mňa bola skor modrá, ale bolo to tým, že mala pupočník okolo kŕčiku malého. Inak, je fakt nádherná. Už nie je modrá, je ružová, má modré oči, plavé vlásky a jamjy v lícach keď sa usmieva. Lea je dobrunká, jej život je spánok, papanie a všetko to, čo nájdem potom v plienočke. Najradšej spí na mne, avšak ja musím pritom sedieť. Má trochu vymenený deň a noc, ale to je v pohode. Milujeme ju. Ja ju mám stále pri sebe, prakticky odkedy sa narodila, v izbe. Všetko sa spolu učíme “za behu”a som síce unavená a polámaná, ale od zajtra už na ňu budeme doma viacerí.To je teda zatiaľ to najdoležitejšie od minulého týždňa a ostatných rokov. Majte sa krásne a užite si každú sekundu so svojimi milovanými. Nič nie je doležitejšie,”

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií