Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž sa nezadržateľne rozplače, keď uvidí odkaz v rúre! Stal sa zázrak!

Muž, ktorý si myslel, že už nikdy nebude mať deti, zažil prekvapenie gigantických rozmerov, keď mu jeho žena oznámila, že je v piatom mesiaci tehotenstva. Tento manželský pár sa snažil mať deti, od doby čo sa vzali pred 17 rokmi.

Manželka už prežila 4 potraty a jedno dieťa zomrelo hneď po narodení. Už nedávali veľkú nádej, že sa jej ešte podarí otehotnieť. Čo roky plynuli, ich bolesť sa pomaly vytrácala.

Dana začala chodiť cvičiť so svojimi priateľmi a všetci začali chudnúť len jej váha sa stále zväčšovala. Nevedela o čo ide, tak šla za svojim lekárom. Lekár jej oznámil, že je tehotná a to dokonca už v piatom mesiaci.

Ľúbostný odkaz

2CFD08F300000578-0-image-a-114_1443738157574

Dana to chcela podať svojmu mužovi originálne a aj sa jej to podarilo. Všetko natočila na kameru a toto video obletelo svete veľkou rýchlosťou.

V rúre nechala buchty a k nim položila prvú fotku ich dieťaťa zo sono snímkov. Keď toto jej muž zbadal, zostal totálne v šoku!

https://www.youtube.com/watch?v=cZDwLgyOW6M

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií