fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na vysokoškolskom internáte si spolubývajúci zapisoval, čo jeho kamarát rozprával zo sna! Toto ťa zaručene pobaví

Máte tip? napíšte nám mailom

Vysoká škola je etapa života, ktorá prináša ťažké obdobia (skúškové) ale aj zážitky, na ktoré len tak nezabudneme. Množstvo príbehov sa odohráva na vysokoškolských internátoch a o jednom Vám prezradíme aj na našom portáli.

Traja Slováci študujúci v Brne, ktorí zdieľajú aj spoločnú internátnu izbu,  zažívajú takmer každú noc srandu, zábavu alebo smiechosmrť. Stará sa o to jeden z nich, ktorý chodí spať skôr, ako oni. A vtedy sa to celé začne.

Kým jeden z nich už spí, oni dvaja buď sedia za pc alebo sa učia, no len čo počujú nejaké zvuky, ktoré k ich momentálnej činnosti nepatria, otvoria si facebook a zapisujú ich. Zvyčajne to je totiž ich kamarát, rozprávajúci zo sna! Nočné výlevy, ktoré má ich spolubývajúci ich pobavia vždy. Najlepšie na tom je, že si z toho nikdy nič nepamätá!

Frederik dokáže zo seba spustiť naozaj zmyselné, či nezmyselné vety, na ktorých sa bavia všetci. Rozprávanie zo sna je u neho na pravidelnej báze. Dokážete si predstaviť pri tých vetách, ktoré si prečítate dole, čo sa mu asi sníva?

Prečítajte si tiež:
Why Not TV predstavujú video, kde otec reaguje na Rytmusov nový album s názvom Krstný otec

V tomto článku nájdete prvú sériu nočných výlevov, ktorú vám predvedie Frederik. O týždeň sa môžete tešiť na pokračovanie!

2

1

3

klocher sny

6

klocher sny 2

8

klocher sny

5

1:30 No poď vypnem ťa!!!

https://www.youtube.com/watch?v=KPxIzOZq4ec

Zdroj: facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií