fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najlepšie erotické filmy 2021, ktoré musíte vidieť

Filmy pozeráme z rôznych dôvodov. Niekedy sa zúfalo potrebujeme smiať, pretože náš svet sa stal príliš skutočný. Niekedy všetko, čo potrebujeme je plač, a preto hľadáme ten najsmutnejší, najtraumatickejší, zdrvujúci príbeh, ktorý existuje, aby sme sa poriadne vyplakali. 

Máte tip? napíšte nám mailom

A inokedy chceme len vidieť sexi ľudí na obrazovke, ako sú plní vášne a vzrušenia, aby sme rozprúdili krv v oblastiach, ktoré nás prinútili hľadať tieto erotické filmy. Tak poďme si predstaviť najlepšie erotické filmy 2021:

Posledný list od tvojho milenca

The Last Letter from Your Lover je britská romantická dráma z roku 2021, ktorú režíroval Augustine Frizzell a napísali ju Nick Payne a Esta Spalding podľa románu Jojo Moyesovej z roku 2012. Účinkujú v ňom Felicity Jones, Callum Turner, Joe Alwyn, Nabhaan Rizwan a Shailene Woodley. Román sa odohráva v dvoch odlišných časových obdobiach a sleduje dve ženy, domácu ženu zo 60. rokov minulého storočia Jennifer Stirlingovú a súčasnú novinárku Ellie Haworthovú a ako obe zaujal list, ktorý náhodou objavili. Film môžete sledovať aj na Netflixe.

Annette

Annette je hudobno – psychologická dráma. Film Annette vyšielvo Francúzsku 7. júla 2021, ako otvárací film na filmovom festivale v Cannes 202, kde Carax získal cenu za najlepšiu réžiu. Po rýchlom dvorení provokatívny stand-up komik Henry McHenry verejne deklaruje zasnúbenie so svetoznámou sopranistkou Ann Desfranouxovou. Krátko nato Ann porodí ich dcéru Annette, ktorú stvárnila drevená bábka. Manželstvo sa stáva skalným, keď sa Henry začne starať o Annette, zatiaľ čo Annina kariéra prekvitá a vezme ju na medzinárodné turné.

Malcolm & Marie

Malcolm & Marie je americká čiernobiela romantická dráma, ktorú napísal, produkoval a režíroval Sam Levinson . Vo filme si zahrali Zendaya a John David Washington (ktorí obaja pôsobili aj ako producenti) a sleduje scenáristu-režiséra a jeho priateľku, ktorých vzťah je testovaný v noci na premiéru jeho najnovšieho filmu, keď sa o nich samých vynoria odhalenia. Projekt bol prvým hollywoodskym filmom, ktorý bol celý napísaný, financovaný a vyrobený počas pandémie COVID-19 , pričom natáčanie prebiehalo v tajnosti. Film môžete sledovať aj na Netflixe.

Prečítajte si tiež:
Paul McCartney sa objaví v Pirátoch z Karibiku 5. Máme sa na čo tešiť!

Normálni ľudia (seriál)

Je založený na rovnomennom románe Sally Rooneyovej. Seriál sleduje Marianne Sheridan a Connella Waldrona počas ich stredoškolského štúdia na írskom pobreží Atlantiku a neskôr ako vysokoškolských študentov na Trinity College Dublin .

Ťažiskom je najmä zložitý vzťah Connella a Marianne. Medzi jej rovesníkmi na strednej škole je Marianne považovaná za čudáčku, ale popiera, že by sa starala o jej spoločenské postavenie.

Napriek akademickým úspechom jej život v domácnosti komplikuje odmietavá matka Denise a nahnevaný brat Alan. Jej otec je mŕtvy a neskôr sa ukázalo, že bol domácim násilníkom, hoci jej rodina sa vyhýba zmienke o ňom. Seriál môžete sledovať na HBO GO

The Voyeurs

Mladý pár (Sydney Sweeney a Justice Smith) sa začínajú zaujímať o sexuálny život svojich susedov cez ulicu (Ben Hardy a Natasha Liu Bordizz). Potom, čo zistí, že jeden z nich partnera podvádza, počiatočná nevinná zvedavosť sa mení na nezdravú posadnutosť. Ich životy zvedie dohromady pokušenia a túžba, ktoré majú smrtiaci vplyv. Môžete sledovať na Prime video.

Euphoria (seriál)

Euphoria je americký tínedžerský dramatický televízny seriál, ktorý napísal Sam Levinson pre HBO. Voľne vychádza z rovnomennej izraelskej televíznej minisérie, ktorú vytvorili Ron Leshem a Daphna Levin. Séria sleduje skupinu stredoškolákov cez ich skúsenosti s identitou, traumou, drogami, priateľstvom, láskou a sexom. Seriál Euphoria získal pozitívne recenzie s chválou za svoju kinematografiu, príbeh, ale aj herecké výkony (najmä Zendaya, Elordi, Schafer a Sweeney) a prístup k námetu, hoci je seriál kontroverzný pre svoj nahotu a sexuálny obsah, čo niektorí kritici považovali za prehnaný.

Prečítajte si tiež:
Dwayne 'The Rock' Johnson si s ďalšími hercami natáčanie filmu Baywatch naplno užíva

‘Little Fish’

Štvrtý celovečerný film režiséra Chada Hartigana je milostným príbehom odohrávajúcim sa v blízkej budúcnosti v Seattli, ktorý balansuje na pokraji katastrofy. Dej filmu, v ktorom hrajú Olivia Cookeová , Jack O’Connell , Soko a Raul Castillo , začína uprostred celosvetovej epidémie závažnej choroby podobnej Alzheimerovej chorobe, pri ktorej ľudia strácajú pamäť. Novomanželia Jude Williams a Emma Ryersonová sa tiež musia stretávať s touto bezútešnou realitou. Všetko je prekladané zábermi z doby, kedy sa tí dvaja zoznámili a ich vzťah rozkvital. Teraz však choroba zahlcuje spoločnosť, stiera hranicu medzi minulosťou a súčasnosťou a je stále ťažšie poznať, čo je skutočnosť a čo klam.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj čsfd
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií