Toto sú najlepšie videohry všetkých čias!

Toto sú najlepšie videohry všetkých čias!

Kto sa hraje, nezlostí.

Jednou z možnosťou trávenia voľného času je bez pochýb hranie videohier. Tých je ale kvantum. Ktoré patria k tým najlepším z najlepších?


10. The Sims 2: Castaway

Každý chcel mať v tejto kultovke, čo najviac cool Simíka. Séria hier The Sims patrí k najlepším simulátorom vôbec. Pretože si tu žil svoj vysnívaný život, mal si priateľov, dom, oblečenie. Jednoducho všetko. Preto všetky hry z tejto séria sú tak populárne.

The Sims Castaway má osobité čaro tým, že hra je poriadne dobrodružstvo – objavuješ ostrov a všetko buduješ od samotného začiatku. Dokonca jedna postava dokáže rozprávať so zvieratami.

9. Far Cry 2

far-cry-2

Far Cry 2 je akčná hra, ktorá ponúka hráčovi dobrú grafiku a poriadnu dávku vzrušenia a akcie. Pridaná tematická hudba ešte viac umocňuje herný zážitok. Hráč si hru užíva z pohľadu prvej osoby a na výber má viacero zbraní. Dej je posadený do džungle plnej zabijakov a krvilačných túlavých psov.

8. SimCity 4

sim-city-4

Ak hovoríme o desiatich najlepších videohrách, rozhodne nemôžeme nespomenúť hernú simuláciu SimCity 4. Hra je zameraná na budovanie celého mesta, ktoré si pomenuješ podľa seba a môžeš v ňom robiť kdejaké úpravy. Netreba si však zamieňať hry SimCity a The Sims. Aj keď sú obyvatelia mesta v hre SimCity považovaní za Simíkov, ide o dve rozdielne hry.

Táto budovateľská hra má pokročilú grafiku, ktorá zobrazuje budovy, autá, ľudí a flóru i faunu veľmi realisticky, dokonca i s možnosťou zoomu, čo zvyšuje herný zážitok. Ako starosta a budovateľ mesta máš pod kontrolou všetky stavby budov, ale i ciest a potrubí. Možnosť pohybu a možností je v tejto hre skutočne široká, takže i náročný hráč si príde na svoje.

7. Grand Theft Auto – Liberty City Stories

gta-liberty-city

GTA! Túto hru poznajú určite všetci! A hoc je na obale varovanie 18+, všetci sme rebeli a hrali sme ju. Varovanie odkazuje na to, že v hre je použité násilie, nadávky, sexuálne odkazy a metafory a taktiež je zobrazované užívanie drog a alkoholu. Toto všetko totiž definuje podsvetie.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Assassins Creed: Všetko, čo musíš vedieť o filme!

GTA Liberty City dostala 9/10 bodov podľa hodnotenia IGN, čo dokazuje, že ide o fakt premakanú hru. Má jednoduchšiu grafiku, čo však nemožno vyčítať, nakoľko ide o staršiu hru od Rockstar Games. Dej je posadený do roku 2000 a zobrazuje sicílsku mafiu. I hlavná postava – Toni Cipriani je nápadne podobná mafiánovi menom Tony Soprano.

Hráč môže plniť rôzne misie alebo sa len tak túlať mestom, kradnúť autá alebo motorky, či biť sa s okoloidúcimi ľuďmi. Je to dobrá hra na zabitie voľného času.

Pokračovanie na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*