fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nedaj si uchmatnúť peniaze Kiskom: Smer provokuje novou mobilnou hrou

Máte tip? napíšte nám mailom

Strana Smer prichádza do predvolebnej kampane s novinkou. Mobilná hra, Nedaj si uchmatnúť peniaze Kiskom, sa vysmieva z bývalého prezidenta.

Do parlamentných volieb ostáva už len niekoľko týždňov. Pre politikov je to najvhodnejší čas, aby si získali posledné hlasy prostredníctvom politickej kampane. Po mestách už niekoľko mesiacov svietia veľké pútače s tvárami politikov. Na internete bežia videá, v ktorých politici sľubujú zmenu, pričom nezabudnú poukázať na chyby ostatných strán. Strana Smer sa však rozhodla, že do kampane zaradí niečo, čo tu ešte nebolo.

Smer zaradil nový prvok do kampane

Na to, aby oslovila všetky vekové kategórie, vymyslela hru, v ktorej opäť provokuje svojho politického súpera Andreja Kisku. Hra sa nazýva Nedaj si vziať peniaze od Kisku, čím narážala na jeho údajné daňové podvody. 

Princíp hry je jednoduchý. Po otvorení hry sa na obrazovke zobrazia dve ruky. Jedna ruka je Kiskova, druhá zase hráčova. Medzi nimi je čoraz väčšia kôpka peňazí a kto ju skôr uchmatne, ten víťazí.  

Prečítajte si tiež:
Aké riziká prináša život slobodnej matky? Okrem samoty sa odráža aj na jej zdraví!

Čím vyšší level hry, tým viac peňazí je na stole. Ján Mažgút, hovorca strany Smer, neprezradil, čo je na konci hry, no podotkol, že to zistí každý, kto prejde všetkými úrovňami. Vysvetľuje, že v hre ide o postreh, pretože hráč sa snaží nedovoliť Kiskovi uchmatnúť sociálne benefity. Hru nájdete tu.

https://www.facebook.com/robertficosk/videos/529652144346740/

Na Kisku cieli druhý raz

Hra vznikla v produkcii spoločnosti JM Communication hovorcu Smeru Jána Mažgúta, ktorá má pod palcom predvolebnú kampaň Smeru. Súčasťou kampane sú videá, v ktorých strana zosmiešňuje opozíciu a najnovšie aj lídrov jednotlivých strán či časti ich volebných programov. Na Kisku takto Smer cieli už po druhý raz.

Podľa Mažgúta hra vznikla v autorskej slovenskej produkcii. V ďalších dňoch chce v rámci kampane s touto myšlienkou pokračovať. 

https://www.instagram.com/p/B7WZCX1HkR3/

„V tejto chvíli by som však nechcel prezradiť samotný princíp alebo obsah kampane,“ dodal Ján Mažgút, ktorý je tiež na kandidačnej listine Smeru.

Zdroj: pravda.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií