fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nedarí sa vám schudnúť z brucha? Máme skvelý tip!

Máte tip? napíšte nám mailom

Štíhla postava je snom mnohých z nás. Nie každý však dostal do vienka ideálne gény, a tak si  musí dopomôcť správnou životosprávou. Nezúfajte, máme pre vás skvelé triky, ako schudnúť z brucha a cítiť sa fantasticky.

Základné pravidlá, ako schudnúť z brucha

Tuk  na bruchu nielenže nepekne vyzerá, ale môže spôsobiť nemalé zdravotné problémy. Preto treba dbať o svoje telo a dodržiavať niektoré pravidlá. Nerobíte to len pre krásu či sebavedomie, ale aj svoje zdravie. Ak sa pýtate, ako schudnúť z brucha, máme pár jednoduchých tipov. Pamätať si však treba na to, že si musíte zvoliť stratégiu a nevzdávať sa. Každá zmena potrebuje čas a aj malý neúspech by mohol človeka túžiaceho po dokonalej postave odradiť. Takto to ale nefunguje. Obrňte sa pevnou vôľou, pozrite sa na svoj jedálniček a pripravte sa na cvičenie!

Pestrá strava

Ani tí najlepší športovci nemusia mať najlepší recept na to, ako schudnúť z brucha. Treba začať pekne po poriadku. Najlepšie cvičenímzmenou životosprávy. Na začiatok skúste vypustiť biely cukor. Je to veľký krok, pretože ten je aj v mnohých potravinách, ktoré sa “tvária” zdravo. Možno sa vám to zapáči a spôsob stravovania low carb si zamilujete. Rozhodne sa nevyhýbajte bielkovinám. Doprajte si viac vajec, rýb, morských plodov, hydiny a mliečnych výrobkov. Nezabúdajte ani na vlákninu, ktorá prispieva k správnemu tráveniu. Mnohé potraviny dokonca prispievajú k spaľovaniu brušného tuku. Patrí k nim mäso, tvaroh, vajcia, kapusta, špenát, jablko, ananás, hruška,  olivový olej, orechy, ľanové semienka či ovsené vločky. Nezabúdajte na pitný režim! Stačí veľa čistej vody alebo bylinkových čajov.

Prečítajte si tiež:
Toto je 9 najčastejších chýb pri starostlivosti o vlasy. Číslo 8 vás poriadne zaskočí!

https://www.instagram.com/p/B4XN_mAHxtM/

Bez cvičenia to nepôjde

Ak ste už dokázali zmeniť svoje stravovacie návyky, urobili ste veľký krok. Iba to však nestačí a budete musieť aj trochu cvičiť. Ak sa hanbíte ísť do posilňovne, skúste to najskôr doma. Veľa ľudí začne cvičiť brušáky alebo sklápačky vo viere, že je to najlepší spôsob, ako schudnúť z brucha. Ale ani denné cvičenie týchto cvikov nie je záruka, že z brucha schudnete. Navyše môžete ublížiť chrbtici. Pravdou je, že nech robíte čokoľvek, brucho je obyčajne tým posledným miestom, z ktorého schudnete. Nevešajte hlavu! Vyskúšajte plank, drepy alebo výpady. Intervalové kardio je ďalšou z účinných metód, ako schudnúť a výborne sa cítiť. A pokiaľ vás to doma prestane baviť, bežte von, cvičte aj v prírode alebo s priateľmi.

https://www.instagram.com/p/B4x7F6cJ3ks/

Prečítajte si tiež:

7 potravín, ktoré ti pomôžu dosiahnuť ploché brucho

Zdroj: fitshaker.sk  cvicte.sk schudnihravo.sk  tesco.sk  fitnessrevolution.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií