fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trojročný chlapec bol nezvestný dva dni. Povedal, že sa túlal po lese s medveďom

Máte tip? napíšte nám mailom

V americkom štáte Severná Karolína sa minulý utorok (22. januára) stratil len trojročný Casey Hathaway. S ďalšími dvoma deťmi, bratrancom a sestrou, sa hral na dvore, no po zavolaní starej mamy sa nevrátil do domu.

Vyhlásili po ňom pátranie a záchranný tím ho našiel po dvoch dňoch v kroví asi 800 metrov od miesta, kde sa stratil. Sky News s odvolaním sa na ABC News informuje, že chlapec bol v dobrom stave, našli ho čulého a zdravého.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10216304557400068&set=p.10216304557400068&type=3&theater

Linda Fraker bola jednou zo stovky dobrovoľníkov, ktorí Caseyho hľadali. Vo štvrtok večer sa jej zdalo, že z lesa počuje dieťa. Hovorí, že je to zázrak, inými slovami sa to nedá opísať. Lindin syn Noah je priateľ Hathawayovcov. Vo štvrtok večer, keď Caseyho priviezli do nemocnice, ho išiel pozrieť. Práve jemu malý Casey povedal, že v lese nebol sám, že jeho najlepším kamarátom bol dva dni medveď.

Chlapcova teta Breanna povedala, že keď ho našli, usmieval sa a bol zhovorčivý. Pred 4 dňami postla na Facebook najnovšie fotky a napísala: „Tento chlapec je cheetos, nugetky a pozerá PAW Patrol (animovaná rozprávka – pozn. red.). Sme takí radi, že ho máme doma a môžeme ho vystískať a milovať! Boh je dobrý.“

Zveřejnil(a) Breanna Hathaway dne Pátek 25. ledna 2019

Severná Karolína je domovom medveďa čierneho (medveďa baribala), ktorý dosahuje 180 cm, keď stojí na zadných nohách. Tieto medvede sa živia lesným ovocím, bobuľovitými plodmi, ale aj malými cicavcami. Nie je známe, že by sa priatelili s ľuďmi.

Prečítajte si tiež:
Je podpora šprintéra Jána Volka od štátu dostatočná? Rezort školstva reaguje na kritiku
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií